Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kontrolka poduszek powietrznych, powracająca usterka. O2 2006

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kontrolka poduszek powietrznych, powracająca usterka. O2 2006

    Witam,

    po zdjęciu fotela pasażera w O2 2006 coś zaczęło się sypać z poduszkami. Byłem na diagnostyce i za pierwszym razem wyszedł brak połączenia z czujnikiem zderzeniowym od strony kierowcy. Został wymieniony jeden kabel bo był podobno przerwany. Po jakiś 2 tygodniach kontrolka znów wróciła, tym razem czujnik z przodu (?), nie zostawiłem wtedy samochodu bo nie było czasu. W środę oddałem go ponownie ale do innego serwisu, usterka naprawiona, nie było styku na kostkach. Pojeździłem 2 godziny i znów. Dodam, że mam problem z czujnikiem zapięcia pasów od strony kierowcy i kabelek od czujnika jest odłączony (niebieska wtyczka pod siedzeniem). Czy ktoś z was spotkał się z podobnymi objawami i wie gdzie szukać problemu?

  • #2
    Zolte wtyczki pod fotelem, sa dwie i z nimi jest najczesciej problem.

    Sam czujnik w drzwiach to osobny temat, ale tam jest problem z wiazka na przejsciu drzwi-kabina w tej czarnej gumie. Dosc czesto cos tam lubi pasc, zwlaszcza w juz wiekowej O2.

    W O1 bylo z tym duzo gorzej.
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #3
      Problem rozwiązany, przynajmniej na razie. Obie kostki, kierowcy i pasażera zostały przeczyszczone i jest w porządku, ostatnim razem błąd dotyczył strony pasażera, wcześniej kierowcy.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X