Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Climatronic chłodzi/nagrzewnica grzeje tylko przez krótki czas

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Climatronic chłodzi/nagrzewnica grzeje tylko przez krótki czas

    Witam,

    w ostatnim czasie byliśmy rodzinnie na dwóch dłuższych wypadach autem (O2FL). Niestety wyszło przy okazji, że ogrzewanie/chłodzenie (Climatronic) działa tylko przez jakiś czas, a mianowicie:
    - po włączeniu auta w zależności od tego czy jest w kabinie ciepło czy zimno to grzeje lub chłodzi przez, powiedzmy, 3-5 minut, (choć nie wiem czy to poprawne, ale np. grzanie nie idzie ze środka, tylko po bokach - od kierowcy i pasażera),
    - potem słychać, że coś tam poniżej radia z tyłu buczy, ale nie leci powietrze w trybie AUTO Climatronica,
    - przy przełączeniu na manualne ustawienia kierunków nawiewu i ustawieniu na '3 kreski' praktycznie tylko buczy, natomiast przy zwiększeniu np. na 6-8 'kresek' trochę leci, ale powinno zdecydowanie mocniej - jakby coś blokowało przepływ powietrza,
    - po zaparkowaniu auta w hali garażowej leci spod spodu (chyba) woda - rozumiem, że klima może się mocno skraplać po dłuższym działaniu np. w 30C, ale ostatnio było 6-10C...
    Ogólnie Climatronic nie utrzymuje temperatury i jakby nie wpuszczał w ogóle powietrza do kabiny.

    Byłem z tym w ASO, podpięli się, ale nie stwierdzili żadnych błędów, za to wgrali mi aktualizację sterownika Climatronica, bo w ogóle nie grzał i jest ok, ale przez wspomniane 3-5 min. Nie wiem w sumie czemu miałby być to błąd softu, skoro wcześniej jeździł człowiek tym autem w góry, itp. i nie było żadnych problemów z grzaniem/chłodzeniem.

    Jakieś pomysły? Zna ktoś w Trójmieście dobrego speca od takich rzeczy?

  • #2
    Zamieszczone przez ml-pl Zobacz wpis
    Jakieś pomysły? Zna ktoś w Trójmieście dobrego speca od takich rzeczy?
    Wrzuć autoscan a poza tym mamy w trójmieście klinikę Dr. Krzynol-a

    Komentarz


    • #3
      Nie mam niestety możliwości podłączenia się do auta Ale rzeczywiście mogę odezwać się do Krzynola w temacie :-)

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X