Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dodatkowy kluczyk

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dodatkowy kluczyk

    Witam
    Potrzebuję dorobić dodatkowy kluczyk do Octavii II Tour 2012r. Posiadam dostęp do VCDS oraz jeden oryginalny kluczyk (scyzoryk). Nie potrzebuję alarmu , tylko immobiliser. Podpowiedzcie czy mogę sobie poradzić sam czy lepiej od razu udać się do ASO.

    ps czytałem temat o scyzoryku do minta ale pod koniec wątku opisane zostały problemy z dodaniem kluczyka.

  • #2
    VCDS'em nie zakodujesz immo. Jedyne co możesz zrobić to ew. przypisać kluczyk do auta, aby sterować centralnym zamkiem (ale to również z tego co kojarzę zależy od rocznika auta i kluczyka - czy scyzoryk z diodą po środku, czy u góry).
    Więc jeśli chcesz dodatkowy kluczyk, który w pełni będzie działał raczej bez magika od kluczy się nie obejdzie..
    O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
    Maciej
    Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

    Komentarz


    • #3
      Dziękuję za odpowiedź . W takim razie pozostaje ASO.

      Komentarz


      • #4
        Daj spokój z ASO. Z ktorej częsci kraju jestes i jaki masz ten oryginalny kluczyk? 3T0?? Pisz do mnie na priv jakby co.
        Alarmy, zabezpieczenia antykradzieżowe, GPS, zestawy BT, elektryka i elektronika TOYOTA, VAG, FIAT, OPEL

        Komentarz


        • #5
          Nie wiem jaką masz częstotliwość ale ja mam auto z 2007 roku więc ty pewnie masz taką samą,czyli 434,kluczyk kupiłem na aliexpres za 40 zł,kodowanie zamykania zrobisz sobie sam,programowanie immobilizera płaciłem 150 zł.

          Komentarz


          • #6
            2012 to z BCM, moze wsadzic kluczyk 3T niedzielony lub 753N dzielony starego typu + immo

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X