Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Elektryczne i podgrzewane lusterka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Elektryczne i podgrzewane lusterka

    Hej. Po zakupie do tej pory nie działało podgrzewanie prawego lusterka. Po rozebraniu lusterka był wkład bez maty grzewnej. Kupiłem cały wkład i przed zamontowaniem jeszcze sprawdziłem napięcie i niezależnie czy jest włączone ogrzewanie lusterek czy jest kluczyk na zapłon czy nawet kluczyk jest wyciągnięty ze stacyjki to na przewodach jest 12V. Druga sprawa, jak ustawiam lewe lusterko to sie automatycznie rusza się prawe, natomiast przy ustawianiu prawego jest ok. Gdzie szukać problemów?

  • #2
    Zamieszczone przez vhailor Zobacz wpis
    Druga sprawa, jak ustawiam lewe lusterko to sie automatycznie rusza się prawe, natomiast przy ustawianiu prawego jest ok. Gdzie szukać problemów?
    VCDS-em da się to zmienić
    Dawid
    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez vhailor Zobacz wpis
      Druga sprawa, jak ustawiam lewe lusterko to sie automatycznie rusza się prawe, natomiast przy ustawianiu prawego jest ok. Gdzie szukać problemów?
      To nie jest problem bo z tym auto wyjeżdża z fabryki. Można to wykodować VCDS-em.

      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
      ​​​
      Grzegorz

      Moja Ambitna Czarnula

      Komentarz


      • #4
        ok dzięki, myślałem że w instalacji jest coś zrąbane. A jeśli chodzi o ciągłe napięcie na ogrzewaniu lusterka gdzie szukać przyczyny? jest jakiś sterownik podgrzewania lusterek? dokąd biegną przewody od lusterek?

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X