Columbus - nie działa radio, CD, telefon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • michal78
    Classic
    • 2019
    • 4
    • Octavia II combi (1Z5)
    • CLCB 2.0 TDI CR 140 KM

    Columbus - nie działa radio, CD, telefon

    Mam problem, z którym nie mogę Sobie poradzić ;(
    Z niewiadomych przyczyn w moim columbusie zmienił się język na niemiecki (rano wszystko było ok, natomiast po południu już nastąpiła ta zmiana).
    Przestało działać również radio i CD, nie mogę również korzystać z telefonu. Z tego co widzę, to jedynie funkcjonuje panel nawigacji, choć bez głosu.
    Jedyne co mogłem i byłem w stanie zrobić to próbowałem oczywiście zmieniać ustawienia języka, zresetować system (poprzez setup i system oraz przy pomocy 3 przycisków). Niestety nic to nie dało. Odłączyłem akumulator, sprawdziłem bezpieczniki i nadal nie działa (przy sprawdzaniu bezpieczników okazało się, ze przy panelu z lewej strony kierowcy nie mam w ogóle bezpiecznika od radia - nie było go od początku kiedy kupiłem autko, czyli już 3 lata, a działało wtedy wszystko poprawnie. Jedyny bezpiecznik jest pod pokrywą maski - wymieniłem dla pewności na nowy)
    Niestety zrobiłem co umiałem (czyli niewiele) i nadal nie działa.
    Czy Ktoś z Was kojarzy co to może być za usterka?
    Ewentualnie czy może polecić odpowiednią osobę do pomocy i naprawy w woj. pomorskim?
    Będę wdzięczny za uwagi
  • stryjek998
    Ambiente
    • 2013
    • 169
    • Octavia II (1Z3)
    • BSE 1.6 MPI 102 KM

    #2
    Witam . W woj. Pomorskim to nie wiem ale w Elblągu są magicy od tych spraw i wpisz wujka Google Autoradex . Możesz też wpisać drugą firmę Autoradwid na ul Królewieckiej . Nową S masz wybudowaną to 30 min i jesteś w Elblągu. Pozdrawiam

    Komentarz

    • michal78
      Classic
      • 2019
      • 4
      • Octavia II combi (1Z5)
      • CLCB 2.0 TDI CR 140 KM

      #3
      Hej. Dziękuję bardzo za podpowiedź. To faktycznie blisko.
      pozdrawiam

      Komentarz

      Pracuję...