Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie o kluczyk scyzoryk

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pytanie o kluczyk scyzoryk

    Witam panowie prośba jak wyjąć transponder z kluczyka scyzoryka bo chce przełożyć w inny kluczyk bo mi poleciała stacyjka,skoda octavia 2 2006 kombi 1.9tdi,pozdrawiam

  • #2
    Trochę dłubania - jest - obudowa do wyrzucenia - ja szczypcami "obgryzałem" obudowę starą aż w końcu wyskoczył
    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


    T: 500286848

    Komentarz


    • #3
      Nie jestem pewny czy krzynol na swoim kanale na yt nie mial filmu o zmianie baterii i jak rozlozyc kluczyk.

      Komentarz


      • #4
        Witaj jak zmienić baterie to wiem tylko pytanie bo z tego co mi wiadomo pastylka immo siedzi od strony grota jak ja wyjąć aby nie zniszczyć kluczyka

        Komentarz


        • #5
          Tego ci nie powiem dlatego wskazałem film i może tak znajdziesz odpowiedź. Może być tak, że kluczyk musisz poprostu zniszczyć. Może na yt ktoś pokazuje jak to robić?

          Komentarz


          • #6
            A tego nowego kluczyka to nie można w jakiś sposób zakodować ?

            Komentarz


            • #7
              Kolego , a nie lepiej przełożyć sam grot z nowego scyzoryka do starej obudowy . Bez wyciągania pastylki immo. Grot jest demontowalny . Jest taki trzpień do wybicia, zobaczysz przy częściowym rozłożeniu scyzoryka.

              Komentarz


              • #8
                Witam kolegów nie da się przełożyć samego grota bo z neta przyszła mi wkładka kluczyka nie scyzoryk tylko zwykła,ale problem załatwiłem pastylka przełożona niestety była sklejona wiec ja wyciąłem delikatnie i z kawałkiem plastiku zmieściłem w nowym zwykłym,działa.W sumie zmieniony korpus ,wkładka i kostka stacyjki teraz już wiem jak to robić wiec jakby co służę pomocą ,pozdrawiam

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X