Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

włączająca się pompa powietrza wtórnego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • włączająca się pompa powietrza wtórnego

    Mam problem, gdyż pewnego razu jak opaliłem zaczęła mi się włączać pompa powietrza wtórnego za każdym razem jak odpalam za pierwszym razem, w sensie jak zgaszę i odpalę od razu to już się nie włącza, sprawdziłem błędy i trochę mi tego się pokazało, nie wiem od czego zacząć, był by wdzięczny za pomoc. Dorzucam screeny błedów. Pierwszy błąd " catalystic system bank" jest od kąt jest gaz i nikt nie wie dlaczego.
    Załączone pliki

  • #2
    Pompa powietrza działa prawidłowo . Tak ma być . Pierwsze uruchomienie np. po nocy pompa powietrza ma się załączyć na ok 90 sekund .

    Komentarz


    • #3
      No to, to jest dziwne bo posiadamy ten samochód od nowości i nigdy nie było tak żeby po zapaleniu auta pompa powietrza nadupczala jak odkurzacz.

      Komentarz


      • #4
        Być może wcześniej pracowała ciszej i nawet nie zwróciłeś uwagi .

        Komentarz


        • #5
          To jest możliwe, ale teraz wyje jak sto h****, ale co z błędami?

          Komentarz


          • #6
            Pompę będzie słychać ale nie aż tak żeby wyła . Może padać łożyskowanie lub zacina się zawór combo . To że się załącza to normalne . To że wyje normalne już nie jest . Błędów sporo . Robiłeś coś przy przepustnicy ? Jakieś adaptacje , odpinałeś wtyczki ? Akumulator nie padł ostatnio ? Skasuj błędy . Za jakiś czas sprawdź co wyskoczy pierwsze . Co do 16804 to warto sprawdzić szczelność układu wydechowego zwłaszcza pod kątem uszkodzeń pomiędzy sondami . Jakie masz korekty w grupie 032 ?

            Komentarz


            • #7
              Nic nie robiłem przy akumulatorze ani wtyczkach. Błędy pokazały się jednocześnie z tym że zacząłem słyszeć pompę, a po skasowanie pokazują się od razu wszystkie razem, a w sprawie szczelności sprawdzę w weekend.

              Komentarz


              • #8
                Tu masz typowo elektryczne błędy . Wszystko na raz nie mogło się zepsuć . Coś nie gra na linii przepustnica -komputer . Sam raczej tego nie naprawisz . Dobrze by było żebyś poszukał jakiegoś ogarniętego elektryka do sprawdzenia wiązki od komputera . Możesz spróbować zrobić adaptację przepustnicy . Może coś pomoże .

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X