Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie działająca wycieraczka tylnej szyby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie działająca wycieraczka tylnej szyby

    Witam

    Wczoraj wieczorem padła mi wycieraczka tylnej szyby. Na szybko sprawdziłem bezpieczniki, są OK. Spryskiwacz działa, a wycieraczka jak stała w miejscu tak stoi. PRzy włączonych wycieraczkach przednich i wstecznym biegu to samo. Dziś rano zapuściłem skan VCDS'em (w załączniku) i wypluło mi kilka dziwnych błędów z drzwiami i centralnym zamkiem. Czy to jest jakoś powiązane z wycieraczką? Parę dni temu była podobna sytuacja, ale po dłuższym przytrzymaniu manetki z włączonym spryskiwaczem w końcu ruszyła i do wczoraj było ok. Teraz niestety stoi jak zaklęta Ktoś coś pomoże? Gdzie szukać przyczyny? Z góry dzięki za wszelki pomysły i sugestie
    Załączone pliki
    THE TRUTH IS OUT THERE

  • #2
    Musisz rozebrać poszycie bagażnika wyciągnąć mechanizm i wyczyścić .Będzie pełno rdzy i zastana


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Komentarz


    • #3
      Ośka zastana w moim wypadku wystarczyło ja oczyścicie nasmarować i już więcej problemów nie miałem. Ona Jak już zaczęła to niestety ale będzie Ci się przycinać .a jak się zatrze i spalinsilnik całkowicie to będzie do wyrzucenia nie uratujesz


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

      Komentarz


      • #4
        Hmmmm. Ok, dzięki za podpkwiedź. Będę musiał w weekend podziałać. Miejmy nadzieję że to to a nie coś z elektryką
        THE TRUTH IS OUT THERE

        Komentarz


        • #5
          No i wycieraczka naprawiona Jednak problem był z elektryką. Na szczęście mechanizm jest ok. Pękł kabelek "+" od zasilania wycieraczki w przelotce między karoserią a klapą bagażnika. Zlutowane, zaizolowane, poskładane i działa jak nowe. Przy okazji poprawiłem sobie położenie wycieraczki na szybie, bo po latach użytkowania tak jakby opadła nieco w dół?
          THE TRUTH IS OUT THERE

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X