Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pokrętła regulacjii świateł, zamiana lamp z ksenon na zwykłe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pokrętła regulacjii świateł, zamiana lamp z ksenon na zwykłe

    Witam, mam na oku Octavię II polift z 2009 roku, handlarz który ją sprowadził zamienił reflektory ksenonowe na zwykłe lecz w samochodzie nie ma pokrętła od regulacji świateł. Mam pytanie, czy da się takie coś dorobić? Czy da się je inaczej podnieść w razie przewożenia ciężkich rzeczy z tyłu? Czy auto przejdzie przegląd? Pozdrawiam I dziękuje za odpowiedzi

  • #2
    Jeżeli instalacja i czujniki zostały w aucie to rozważył bym zakup lamp xenonowych... tylko ich cena trochę odstrasza.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Tombak20 Zobacz wpis
      Witam, mam na oku Octavię II polift z 2009 roku, handlarz który ją sprowadził zamienił reflektory ksenonowe na zwykłe lecz w samochodzie nie ma pokrętła od regulacji świateł. Mam pytanie, czy da się takie coś dorobić? Czy da się je inaczej podnieść w razie przewożenia ciężkich rzeczy z tyłu? Czy auto przejdzie przegląd? Pozdrawiam I dziękuje za odpowiedzi
      Jeżeli zamienił lampy i zostało zachowane auto poziomowanie to nie trzeba nic robić. Sprawdź obciążając bagażnik i obserwuj zarys świateł na ścianie.
      pozdrawiam
      roberta

      Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

      http://chomikuj.pl/Roberta9

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X