Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zapala i gaśnie po 1 sekundzie 20tdi CFHC

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zapala i gaśnie po 1 sekundzie 20tdi CFHC

    Witam szukam pomocy walczę z octavia FL 20 tdi CFHC 2012 objawy to rano w hali (+8 C) auto zapaliło od strzała na 1 sekundę i zgasło i tak za każdym razem żebym uruchomił auto musze przytrzymać kilka sekund na rozruszniku dodać gazu na jakieś 1800 i zaczyna zapalać przytym telepie silnikiem cały proces trwa 10 sekund i cisza jest super cały dzień skoda zapala na dotyk, 0 problemów i rano to samo obrót kluczykiem zapala od strzała na 1 sekundę i gaśnie dodam, że nie generuje żadnych błędów. Pojechałem do mechanika, diagnoza uszkodzone wtryskiwacze (sprawdzone testem przelewowym) kupiłem nówki oryginały (4000zł) rano zapalam auto to samo. pojechałem do innego mechanik auto było tydzień rzekomo układ się gdzieś zapowietrza walczyli i nic , na szczęście nic nie skasowali (0zł) odesłali mnie do podobno super warsztatu od dieseli auto było 1 tydzień diagnoza opiłkwanie pompy w baku, ta pompa wysokiego cisnienia CR jest rzekomo ok, czyszczenie układu paliwowego wymiana 2 pomp tej w zbiorniku i tej pod maska (pompa kondensacyjna czy cos takiego), bo to auto ma 3 pompy koszt (2000zł)to było wczoraj dziś auto rano zapalam i jest to samo może ktoś ma jakiś pomysł bo ręce mi opadają POMOCY

  • #2
    Często pojawiają się tamaty rozrządu w dieslach 2.0 Przy złym ustawieniu błędów nie będzie, a takie cyrki już nie raz na forach się przez to działy. Warto sprawdzić czy jest dobrze ustawiony. Może coś tu się wydarzyło. Prąd jest, paliwo jest. Pozostaje jeszcze immo. Daj znać czy coś z tym rozrządem było.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X