Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem xenony

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem xenony

    Witam.

    Mam problem, mianowicie z bixenonami skrętnymi, raz jest wszystko ok, pare dni później zgaśnie jeden xenon, później znowu jest ok, a po paru dniach zgaśnie drugi xenon, dodam że na poprzednich żarnikach miałem tak samo, myślałem, że się przepalają, zmieniłem 3-4 tygodnie temu na nowe i jest to samo. Mam zdjęcie błędu, dołączyłem do posta. Przetwornice miałem jedną taką samą sprawną, podmieniłem na próbę i dalej to samo. Ostatnio zauważyłem, że jak odpalam auto, zapala się lewy xenon, a prawy 2 sec później. No i zauważyłem jeszcze, że najczęściej nie zapala się przy leaving home prawy xenon, a lewy się świeci. Co to może być?
    Załączone pliki

  • #2
    Jeżeli żarówki (palniki) wymienione na nowe to obstawiam przetwornice.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez danielzy Zobacz wpis
      Jeżeli żarówki (palniki) wymienione na nowe to obstawiam przetwornice.



      w Przetwornice można pobawić się w zamienniki czy trzeba oryginały brać?

      Komentarz


      • #4
        Najlepiej oryginał , nie wiem czy w zamienniku ktoś to robi, jeśli już to tylko markowe np. Valeo czy Osram. Żadnych chińczyków.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez danielzy Zobacz wpis
          Najlepiej oryginał , nie wiem czy w zamienniku ktoś to robi, jeśli już to tylko markowe np. Valeo czy Osram. Żadnych chińczyków.


          jedna przetwornica 400 zł.. ciekawe czy to akurat będzie to, żebym nie kupował na marne, o to chodzi

          Komentarz


          • #6
            jeżeli u mnie idzie taka przetwornica, to muszę taką samą wstawiać? nie uśmiecha mi się płacić za jeden oryginał 400 zł.. chyba, że ktoś ma w mniejszych cenach?
            Załączone pliki

            Komentarz


            • #7
              Musi być taka sama - choć może być innej firmy , nie wiem może Osram czy Valeo takie też robi. Cena niższa raczej nie będzie. Jak nie podstawisz drugiej sprawnej to się nie dowiesz czy to wina przetwornicy , choć ja myślę że tak. Możesz kupić używana z gwarancją rozruchu , ale to też loteria jak trafisz i jak długo pochodzi. Cóż chciało się mieć dobre światła ( ksenon ) to teraz trzeba płacić

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X