Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przełącznik regulacji lusterek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przełącznik regulacji lusterek

    Ostatnio pojawił się problem z przełącznikiem regulacji lusterek. Podczas regulacji lewego lusterka jednocześnie zmienia położenie lusterko prawe.
    Podczas regulacji lusterka prawego problem nie występuje. Spotkał się ktoś z Was z takim problemem ? Przełącznik uszkodzony ?
    Skoda Octavia 2, 2011 r, 1.6 BSE + LPG Landi Renzo,117 kkm

  • #2
    Ruch lusterka prawego jest analogiczny do lewego? Może masz włączoną funkcję mirror adjust?

    Komentarz


    • #3
      Tak to juz jest zrobione, ze prawe lustro mozna ustawiac osobno ale jak ustawiasz lewe to analogidznie zmienia sie prawe Zatem ustawiajac lusterka zaczynasz od lewego kierowcy a pozniej korekta prawego

      Komentarz


      • #4
        Jeżeli masz licznik z maxiDOTem i Cie to denerwuje, możesz to w ustawieniach wyłączyć.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez mavric Zobacz wpis
          Ruch lusterka prawego jest analogiczny do lewego? Może masz włączoną funkcję mirror adjust?
          Zmieniają pozycję lusterka lewego zmienia się położenie lusterka prawego. Ruch lusterka L i P jest samym kierunku.
          Skoda Octavia 2, 2011 r, 1.6 BSE + LPG Landi Renzo,117 kkm

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez smajler Zobacz wpis
            Tak to juz jest zrobione, ze prawe lustro mozna ustawiac osobno ale jak ustawiasz lewe to analogidznie zmienia sie prawe Zatem ustawiajac lusterka zaczynasz od lewego kierowcy a pozniej korekta prawego
            Wcześniej tak nie było. Ustawiłem lusterka niezależnie.
            Skoda Octavia 2, 2011 r, 1.6 BSE + LPG Landi Renzo,117 kkm

            Komentarz


            • #7
              Nie wiem jak w O2, ale w O3 można tą opcję (zmiana ustawień prawego razem z lewym) włączać i wyłączać z poziomu ustawień w radiu.
              Pozdrawiam,


              Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
                Nie wiem jak w O2, ale w O3 można tą opcję (zmiana ustawień prawego razem z lewym) włączać i wyłączać z poziomu ustawień w radiu.
                W O2 mogłem to robić w ustawieniach Maxi dota...
                Maciek
                terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                Zapraszamy....

                Komentarz


                • #9
                  Dziękuję za odpowiedzi. Czy ktoś z Was może podpowiedzieć jak ustawić na wyświetlaczu Maxi Dot sterowanie lusterkami ?
                  Skoda Octavia 2, 2011 r, 1.6 BSE + LPG Landi Renzo,117 kkm

                  Komentarz


                  • #10
                    Tak od 8 minuty, właściwie tuż przed 9 minutą jest...


                    Maciek
                    terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                    Zapraszamy....

                    Komentarz


                    • #11
                      Szukaj funkcji komfortu... W załączniku masz rozpiskę z instrukcji. Screenshot_20210801-151738.jpg

                      Komentarz


                      • #12
                        Podłączę się pod temet
                        Octavia 1 2000. przełącznik lusterek ma pozycje ogrzewanie, L+P, P
                        Nigdzie nie mogę takiego kupić a jak podłączam tski standardowy L, ogrzewanie, P to mi nie chodzi lewe :-(
                        Jakaś podpowiedź?

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X