Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kontrolki się świecą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kontrolki się świecą

    Witam. Po wyjęciu kluczyka świecą się kontrolki ( rzażą ) i słychać dziwne jakby otwieranie się klapek . Po chwili problem ginie ale po jakimś czasie powraca

  • #2
    Dodam że raz nawet wyłączyłem kluczyk (przekręciłem na zero ) i samochód chodził około minuty i zgasł ale zdążyło się tylko raz .

    Komentarz


    • #3
      Zegary masz do sprawdzenia. Tak się dzieje, jak wilgoć się do nich dostaje. Co do pracy silnika przy wyłączonej stacyjce, to chyba będzie osobny temat.
      Aktualne zużycie paliwa

      Komentarz


      • #4
        Zegary? W sensie co płytki czy jak . Czy poprostu rozebrać i zobaczyć czy jest wilgoć. A jeśli będzie to jest licznik do wymiany?

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez [email protected] Zobacz wpis
          Dodam że raz nawet wyłączyłem kluczyk (przekręciłem na zero ) i samochód chodził około minuty i zgasł ale zdążyło się tylko raz .
          Kostka stacyjki do sprawdzenia / ew. wymiany

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez majonezz Zobacz wpis
            Co do pracy silnika przy wyłączonej stacyjce, to chyba będzie osobny temat.
            Często przyczyną takiego zachowania jest wilgoć w skrzynce bezpieczników w komorze silnika.
            SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
            ​​​
            Grzegorz

            Moja Ambitna Czarnula

            Komentarz


            • #7
              Tylko najgorsze jest w tym wszystkim to że cały czas tak się nie nie dzieje teraz jest wszystko ok. Ciekawe na jak długo. Gdy by było ciągle szybciej by można było znaleźć przyczynę. Jeżeli teraz się nic nie dzieje to w żaden sposób nie sprawdzę tego .

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez [email protected] Zobacz wpis
                Zegary? W sensie co płytki czy jak . Czy poprostu rozebrać i zobaczyć czy jest wilgoć. A jeśli będzie to jest licznik do wymiany?
                Chodzi o płytę (PCB) zestawu wskaźników. Czasami wchodzi tam woda. Wysuszyć i zabezpieczyć przed ponownym dostaniem się wilgoci. Jak nie pomoże to albo wymiana albo naprawa. Wymiana niestety wymaga dopasowania immobilisera do nowych zegarów.
                Aktualne zużycie paliwa

                Komentarz


                • #9
                  Witam . Znalazłem przyczyne . U mnie zwarcie robił akumulator dla tego takie cuda się działy . Włożyłem nowy i problem znikł . Dzięki za pomoc

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X