Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2 preFL Otwarcie bagażnika otwiera całe auto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O2 preFL Otwarcie bagażnika otwiera całe auto

    Hej, sytuacja: sporadyczny błąd klapy bagażnika. Dziś dopiero zorientowalem sie co nie dziala bo zamyka i otwiera normalnie. Ale, jak chce otworzyć bagażnik z pilota przytrzymujac środkowy guzik to otwiera bagażnik ale i cale auto i sie nie zamyka. Muszę recznie zamknąć z auta z pilota. Czemu....? Mikrostyki w zamku padły jakieś? Coś z komfortem?
    Wcześniej działało to normalnie.
    Zdjęcie błędu w załączeniu (troche okienko ucięło).

    IMG_20210812_180801_copy_1126x2000.jpg

  • #2
    Zamieszczone przez demol Zobacz wpis
    Mikrostyki w zamku padły jakieś?
    Tak to wygląda. Może masz wodę w klapie?
    Sprawdzałeś?

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      Wody raczej brak.
      Ale szczerze nie sprawdzałem, bo jak mam ściągać plastik w lifcie to palpitacji dostaje.
      A zamek na klapie jest przykręcany czy jakiś imbecyl nity wymyślił?

      Swoją drogą, dziwne że całość działa, tylko ten jeden szkopuł jest (otwarcie całego auta). I żeby tak mikrostyk zadziałał...

      Komentarz


      • #4
        Btw, problem rozwiązany. Kolejnym błędem było nie wyświetlanie się info o otwartej klapie na maxidot i to mi dało do myślenia. Werdytk: mikrostyk z zamka klapy.
        A Że pre.FL ma 2 mikrostyki, to, idąc po kosztach, zrobiłem połączenie /zwarcie/ kabelków do jednego mikrostyka, tego sprawnego (co odpowiada za włączenie światła wewnętrznego). I na razie hula, jak padnie, to będzie zamek do wymiany.

        W sumie nawet kabelka z padniętego mukrostyku nie odpinałem, tylko chamsko na wiązce je połączyłem krótkim kabelkiem. Ale zabijcie mnie,.nie pamiętam kolorków.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X