Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z klawiszami na kierwonicy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z klawiszami na kierwonicy

    Przeszukałem już chyba wszystko co się da. Mam dziwny problem. Co jakiś czas przestaje działać część klawiszy na kierownicy. Konkretnie przestają działać po lewej stronie klawisze przesuwania przód tył ale działa rolka głośności, a po prawej stronie działa tylko rolka oraz klawisz wstecz, ale nie działają kliknięcia rolką. Czy ktoś miał taki problem? wiecie co może być powodem? Jakiś dobry elektryk w Warszawie?
    Octavia 2 FL, DSG, Radio/Navi Columbus

    Dzięki!

  • #2
    Miałem w poprzedniej O2fl, coś tam się zasyfiło w środku pewnie, tak wszyscy twierdzili wtedy... Mariusz87 wymieniał chyba potem ten element z rolką i klawiszami
    Maciek
    terminarz trójmiejskich spotów klubowych
    Zapraszamy....

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez jasbiel Zobacz wpis
      Przeszukałem już chyba wszystko co się da. Mam dziwny problem. Co jakiś czas przestaje działać część klawiszy na kierownicy. Konkretnie przestają działać po lewej stronie klawisze przesuwania przód tył ale działa rolka głośności, a po prawej stronie działa tylko rolka oraz klawisz wstecz, ale nie działają kliknięcia rolką. Czy ktoś miał taki problem? wiecie co może być powodem? Jakiś dobry elektryk w Warszawie?
      Octavia 2 FL, DSG, Radio/Navi Columbus

      Dzięki!
      Zdemontuj i wyczyść - jak coś to dzwoń - numer w stopce - to ci pomogę ...
      OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


      T: 500286848

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez klarus Zobacz wpis
        Miałem w poprzedniej O2fl, coś tam się zasyfiło w środku pewnie, tak wszyscy twierdzili wtedy... Mariusz87 wymieniał chyba potem ten element z rolką i klawiszami
        Dokładnie tak. Kupiłem na alledrogo używkę za kilkadziesiąt złociszy, bo za nowy (dwa przyciski i rolka) wołają więcej niż za smartfona . Już prawie dwa lata działa bez zarzutu.
        moje stare auto
        jest scout

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X