Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak bassu glosnikach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak bassu glosnikach

    Witam panowie i panie. Mam pewien problem dotyczący octavi 2 fl a mianowicie po odpięciu przewodów od głośników z prawej strony przestał grac bass tylko z tej jednej strony auta ( lewa jest ok) dodam ze wszystko ori radio, głośniki. Mial ktoś taki problem?

  • #2
    Przepatrz wiązki. Zajrzyj do przelotki w drzwiach. Popatrz na wtyczkę w radiu.

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      Przelotki sprawdzałem wszystko wydaje się być ok. Gdzies czytałem że mial juz ktoś taki sam problem ze przy odłączonych dolnych glosnikach radio się przekodowalo. Czy coś takiego moze mieć miejsce?

      Komentarz


      • #4
        Przyjedź to podmienię radio i zobaczymy czy to coś zmieni.
        Zamieszczone przez Lewy666 Zobacz wpis
        Gdzies czytałem że mial juz ktoś taki sam problem ze przy odłączonych dolnych glosnikach radio się przekodowalo. Czy coś takiego moze mieć miejsce?
        Raczej nie. Nie ma takiego kodowania, że ma Ci grać lub nie tylko jeden głośnik.
        Można zakodować przód lub przód i tył. Nie widziałem nigdy opcji włączenia lub wyłączenia tylko jednego głośnika.
        Podłącz VCDS i sprawdź błędy.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Podłączyłem błędów brak.

          Komentarz


          • #6
            Dziwne. Przyjedź. Podłączę inne radio, inny głośnik wraz z inną wiązką.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #7
              Niestety odległość. Poszukam radia na podmiankę jeszcze.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X