Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dodatkowe opcje komputera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dodatkowe opcje komputera

    Witam!
    Jestem nowy na forum. Przeszukałem dziesiątki stron Google, jednak nie odnalazłem tego czego szukam.
    do rzeczy...

    Skoda Octavia 2 FL 2011r 1.8 benzynka
    ​​​kilka lat temu grzebiąc w ustawieniach komputera pokładowego dostałem się do dodatkowych opcji, były tam między innymi czujniki zapięcia pasów. Wyłączyłem te dla pasażera, gdyż czasami gdy przewoziłem coś cięższego wołało o zapięcie pasa. Wszystko ładnie pięknie, tylko nie pamiętam w jaki sposób odblokowałem tamte dodatkowe ustawienia , tryb serwisowy czy jak to nazwać.... przeszukuję internety od kilku dni i nigdzie tego nie mogę znaleźć. Majstry help pliiiissss (

    Pozdrawiam ?

  • #2
    Witam, podaj skan ze sterownika który to zgłasza?

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez jasiek2905 Zobacz wpis
      Witam, podaj skan ze sterownika który to zgłasza?
      Ale co zgłasza? On nie napisał, że coś mu się zgłasza tylko pyta gdzie można grzebnąć coś w liczniku.
      Zamieszczone przez Loki69 Zobacz wpis
      nie pamiętam w jaki sposób odblokowałem tamte dodatkowe ustawienia
      Pasy wyłącza się w kodowaniu. Nie ma tam opcji żeby można było wybierać, którą stronę wyłączyć.
      Można też pogrzebać w adaptacjach. Może tam jest możliwość wyboru który pas wyłączyć?
      Podsumowując: Możesz w kodowaniu coś zmienić i w adaptacjach. Takie są możliwości w liczniku Octavii II FL
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #4
        Zaczęło się od tego, że szukałem kiedyś na necie informacji o module komfortu. Pamiętam, że był filmik na YouTube, w którym gość jakąś kombinacją odblokowywał więcej opcji w menu komputera. Był to chyba Passat, ale spróbowałem w Skodzince i zadziałało. Ale nie mogę tego odszukać. I na milion procent jest taka opcja, ponieważ wyłączyłem pasażera. Było to jakieś 5 lat temu , a teraz nie mogę tego odszukać. Nie używałem żadnych sprzętów zewnętrznych. Ale dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi, może kiedyś trafię na ten trik gdzieś. Miałem nadzieję, że ktoś już się z tym spotkał.
        pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Według mnie w Octavii 2FL nie ma czujnika zapięcia pasów dla fotela pasażera. Jest tylko dla fotela kierowcy.
          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
          ​​​
          Grzegorz

          Moja Ambitna Czarnula

          Komentarz


          • #6
            Również w OC2FL nie ma czujnika nacisku w fotelach dlatego też nie może sygnalizować zapięcia pasa gdy ktoś siedzi lub coś ciężkiego się przewozi.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X