Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czujniki parkowania i ściszanie radia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czujniki parkowania i ściszanie radia

    Witam,
    od kilku dni mam taki problem: czujniki parkowania albo nie działają w ogóle, albo jest ciągły dźwięk jakbym dojechał do przeszkody. Do tego po wrzuceniu wstecznego nie ścisza się radio. Co ciekawe już po wystąpieniu usterki dwukrotnie zdarzyło się, że wszystko działało normalnie. Dodam, że po wrzuceniu wstecznego światło cofania i tylna wycieraczka (automatyczne uruchomienie przy włączonych przednich) działają prawidłowo. Co to może być?

  • #2
    Sprawdzane bledy na komputerze?

    Komentarz


    • #3
      Nic nie sprawdzane. Wizyta w warsztacie w planie- na razie próbuję rozeznać co to może być- może ktoś miał podobnie?

      Komentarz


      • #4
        Moze sam sterownik szwankuje, nie wiem, ja problemu takiego nie miałem, wróże w fusów, ktoś z vcds by się przydał. Może ktoś mieszka niedaleko ciebie z forum?

        Komentarz


        • #5
          Usterka przeminęła z wiatrem. Była- nie ma. Szczerze mówiąc usterki, które pojawiają się i znikają to chyba oznaka starzenia się auta. Najgorsze, że nigdy nie wiadomo kiedy i czym taka maszyna zaskoczy.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez gambit Zobacz wpis
            Wizyta w warsztacie w planie
            Przyjedź to sprawdzę czy jest coś w sterowniku zapisane.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X