Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

lampka schowka cały czas się świeci (styk?)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • lampka schowka cały czas się świeci (styk?)

    Hej mam taki problem, że praktycznie cały czas świeci się lampka w schowku pasażera i jest to widoczne przez nawiew. Jak docisnę klapę/drzwiczki schowka to światło gaśnie, ale wystarczy, że uderzę w deskę to zaświeca się lub auto wjedzie na jakaś nierówność. Nie wiem czy tam coś się niewyrobiło/przytarło i nie dociska już tak dobrze. Może miał ktoś podobny problem?

  • #2
    Tak, miało go mnóstwo ludzi, znajdziesz go po demontażu schowka w lampce. Wyrabia się stycznik (czy jak to tam nazwać). U siebie "pogrubiłem" go taśmą izolacyjną i tak już śmiga ze dwa lata...
    Zrzut ekranu 2022-09-28 123840.jpg
    Wirus -> 136 KM 310 Nm
    https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

    Komentarz


    • #3
      Tak jak napisał kolega szere . Wymontuj lampkę i naklej coś na tą czarną "wajchę". Problem zniknie.
      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
      ​​​
      Grzegorz

      Moja Ambitna Czarnula

      Komentarz


      • #4
        szere georgg Dzieki, tak właśnie myślałem, że coś się wytarło a pierwszą myślą była naprawa taśmą wymontuje i sprawdzę, dzięki.
        Pytanie czy muszę caly schowek wymontować aby się dostać do lampki?
        Ostatnio edytowany przez smajler; 44848.

        Komentarz


        • #5
          Ok, lampka wyszła sama. Izolacja ze 4 warstwy nałożone, wygląda, że pomogło. Zrobie test podczas jazdy, ale przy waleniu ręką w deskę nadal ciemność Dzieki panowie

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez smajler Zobacz wpis
            lampka wyszła sama
            Nie mam pojęcia jak to zrobiłeś Dwa razy demontowałem ten schowek aby się do niej dostać...
            Wirus -> 136 KM 310 Nm
            https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

            Komentarz


            • #7
              szere podważyłem z tyłu lampke gdzie ma tylko jeden zaczep i później z drugiej strony i wyszła. Siedzi ciasno ale się da Wyglądało, że nic się nie umałało

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X