Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Licznik nie reaguje - Octavia 2 fl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Licznik nie reaguje - Octavia 2 fl

    Witam, pojawił się problem z zegarami tak nagle z dnia na dzień.
    Po przekręceniu kluczyka w stacyjce - uruchamia się radio, podświetlenie włącznika świateł, światła, na liczniku zero reakcji, tak jakby prąd nie dochodził (ale dochodzi, sprawdziłem masa (pin 16) jest,12+ (pin 32) jest, 12+po stacyjce (pin 31) jest. Dzisiaj zegary były u majstra i działają. Samochód się uruchamia i po chwili gaśnie. Czy ktoś się spotkał z podobnym problemem lub ma jakiś pomysł? Jeszcze myślę nad bezpiecznikiem.
    Ostatnio edytowany przez Arkadiusz87; 50948.

  • #2
    po otwarciu drzwi licznik sie wzbudza, kontrola drzwi czy otwarte drzwi na MFA sie zapalaja ?

    Komentarz


    • #3
      Usterka sama się naprawiła, zegary poleżały całą noc w domu i rano gdy podłączałem jak gdyby nigdy nic - jak ręką odjął.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez spacewalker Zobacz wpis
        po otwarciu drzwi licznik sie wzbudza, kontrola drzwi czy otwarte drzwi na MFA sie zapalaja ?
        przy otwarciu drzwi, zero reakcji, żadna kontrolka się nie świeciła

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Arkadiusz87 Zobacz wpis
          Usterka sama się naprawiła, zegary poleżały całą noc w domu i rano gdy podłączałem jak gdyby nigdy nic - jak ręką odjął.
          Najprawdopodobniej wilgoć dostała się do licznika. Poleżał w domu i się wysuszył.

          Komentarz


          • #6
            Też tak przypuszczam, nie jeździłem parę dni. Wczoraj przejazd do pracy, dzisiaj na działkę i póki co jest ok.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez pejo Zobacz wpis

              Najprawdopodobniej wilgoć dostała się do licznika. Poleżał w domu i się wysuszył.
              zeby ci na trasie nie gasł
              bo bez licznika to ABS nie dziala .....

              Komentarz


              • #8
                Mam już drugie zegary

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X