Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Webasto fabryczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Webasto fabryczne

    Witajcie
    Posiadam OCTAVIE II FL z 2011 - 1.4 tsi 122 KM z fabrycznym webastem włączanym z panelu klimatronica. Czy ktoś posiada fabrycznie taki zestaw + fabryczny pilot telestart? Chciał bym wiedzieć jaki ma model centralki + jak jest podłączone dokładnie gdzie co i jak żeby mieć możliwości przełączania trybu grzanie / wentylacja z pilota. Z góry dzięki za pomoc w temacie.

  • #2
    Jeśli posiadasz licznik z maxidotem to w zakładce "ogrzewania postojowe" można zmienić tryb pracy na wentylację, jest możliwość zmiany pilotem ale tylko orginalnym z logo webasto, fabryczne piloty skody czy vw mają okrojone funkcję, ja mam telestar t91r na lato ustawiam na wentylację na maxidot i uruchamiam z pilota.
    Ostatnio edytowany przez Gregor02; 48076.

    Komentarz


    • #3
      No właśnie tych telestartow spotkałem kilka modeli.i zauważyłem że różnią się ilością kabli. A możesz spojrzeć jaki masz dokładnie model sterownika telestart oraz ile wychodzi z niego kabli? Bo jeśli 3 to podlaczenie proste ale przy większej ilości to już troche studiowania schematów.

      Komentarz


      • #4
        Niebieska wtyczka na 6 pinów, pin 1 stały plus pin 6 masa i pin 2 do podłączenia pieca, bez różnicy czy kupisz T90 czy T91r, montowałem u siebie webasto od podstaw, mam piec vevo tylko do diesla.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X