Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Swiecaca sie kontrolka air bag brak sygnalu/komunikacji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Swiecaca sie kontrolka air bag brak sygnalu/komunikacji

    Zamieszczone przez hosee87
    Ciekawe jak będzie dalej, bo Millers padł przy 8 kkm
    Padł, tzn?

    I widzę to nie tylko mnie Millers nie zachwycił.

  • #2
    Swiecaca sie kontrolka air bag brak sygnalu/komunikacji

    Tak jak w temacie po skasowaniu bledu kontrolka nadal sie zapala po jakims czasie dokladny numer bledu 01317 sterownik zestawu wskazników-J285-Brak sygnalu/komunikacji co moze byc przyczyną i na jaką kwote usuniecia usterki powinienem sie przygotowac?

    Komentarz


    • #3
      Hmmm... To ciekawe. Reszta sterowników jakies błędy ma?
      Wygląda na jakiś błąd w oprogramowaniu zestawu, gateway (chociaż mniej prawdopodobne bo oba sterowniki chodza po szynie napędu) lub poduszek.
      Nic w aucie nie było wymieniane?
      Nie ma jakiegoś odcięcia na zestawie wskaźników, nie wiem może jakiś geniusz zrobił zabezpieczenie samochodu odcinając zasilanie zestawu???

      Pozdrawiam MArcin
      Skoda... Hmmm... No jak się niema co się lubi, to się lubi co się ma...

      Komentarz


      • #4
        Sprawdź okablowanie zegarów złącza CAN. Możliwe że zegary nie mają komunikacji z AIR BAG
        Możliwa przyczyna to tez złe kodowanie zegarów. Sprawdz najpierw komunikacje CAN
        FIAT Service

        Komentarz


        • #5
          No jeszcze wyskoczylo 00532 napiecie zasilania nieosiągalna dolna wartość graniczna na wszelki wypadek doladowalem akumulator choc auto palilo bardzo dobrze ale mimo tego kontrolka nadal sie zapalila dodam jeszcze ze po 1 skasowaniu przejechalem ok 20 km do ponownego zapalenia,a 2 razem ok 200 zauważylem rowniez,że czasem przy gaszeniu auta kontrolka od poduszek potrafi mignąc choc nie zawsze w servisie powiedzieli,że jeszcze tego typu błedu nie mieli,a trzeba było auto zostawic,ale nie zostawilem bo było mi potrzebne noi narazie tak jeżdże za zapaloną.

          [ Dodano: Pon 13 Maj, 13 17:47 ]
          Problem rozwiazany przyczyną okazał sie kabel zasilajacy moduł haka podlaczony pod układ stacyjki wystarczylo podłaczyc pod zapalniczke

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X