Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] FL 1.6 2009, bład poduszki brak klaksonu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] FL 1.6 2009, bład poduszki brak klaksonu

    hmmm popatrzcie co znalazłem Link

  • #2
    [O2] FL 1.6 2009, bład poduszki brak klaksonu

    koledzy taki problem j.w. brak klaksonu a teraz doszedł błąd airbagu po stronie kierowcy, byłem na kompie i elektryk skasował błąd ale jak ruszył kierownicą to jest znowu, mówi że to taśma poduszki padła, ale mówi ze przy przebiegu 56 tys to nie ma prawa paść, macie jakieś sugestie, z tego co wstępnie ustaliłem to nowa 380zł w skodzie, z góry dzięki za wskazówki
    Sławka wozi Superb 2 FL
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-by-slawko80rr

    Komentarz


    • #3
      Jak jedno i drugie nie dziala, to problem jest z tasma w kierownicy najczesciej. Sprawdzic przejscie z tasmy do modulu pod kierownica.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        podjechałem na serwis gazu po 1000km, pryz okazji zerknęli do kierownicy do wtyczek i niestety mimo odłączenia i podłączenia nic, błąd dalej i nie da sie skasować.
        Tak więc pojechałem zapytać do ASO Sosnowiec i mam do nich przyjechać z książką serwisową będa pisać do skody z uwagi na niski przebieg auta, powiedzieli że jeszcze nie mieli takiego przypadku, bo wychodzi że to taśma poduszki oczywiście

        [ Dodano: Czw 21 Mar, 13 16:51 ]
        no i wstępnie wyszło prawie to samo, wiadomo ASO w plecy nie może być, część kosztuje 370zł, Skoda sfinansuje część w 100 proc, ale trzeba zdiagnozować w ASO co jest podstawą zamówienia, będzie to na dniach jak przyjedzie część bo nie miałem czasu czekać, do tego demontaż kierownicy i wymiana i 300zł jak nic, jak nie Skoda to serwis zarobi

        [ Dodano: Sro 27 Mar, 13 12:30 ]
        dla podsumowania gdyby ktoś kiedyś miał taki problem, tzw taśma,( pierścień) wymieniona, koszt 323zł diagnoza komputerowa i wymiana, część gratis, wszystko ASO Skoda Sosnowiec,
        Sławka wozi Superb 2 FL
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-by-slawko80rr

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X