Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Automatyczne szyby -przod

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Automatyczne szyby -przod

    No i jak tam.. temat umarł?
    Mir_10

  • #2
    [O2] Automatyczne szyby -przod

    Witam.
    Mam małą awarię z przednią szybą prawą. Najpierw zgrzytała i mocno obcierała a później po prostu coś tam się jakby zerwało. Odkręciłem boczek i mechanizm podnoszenia szyb. Po zdjęciu mechanizmu podnoszenia szyb (sprawny- białe kółko jest lekko wyrobione). Główny problem znalazłem - tak mi się wydaje. Wystawały i były wkręcone w mechanizm obrotowy jakieś przewody(pewnie linki do podnoszenia i opuszczania), jeden z nich był urwany. Nie wiem jak dobrać się dalej do demontażu i wymiany zepsutej części. Czy w O2 reszta elementów jest nitowana? Chodzi mi o ta płytę która jest pomiędzy szybą a boczkiem z tapicerka.

    Ma może ktoś jakieś pojęcie jak się do tego dobrać?

    Przepraszam jeśli podobny post się pojawił i nowy temat zaczynam.
    W załączeniu kilka fotek. Jakość może nie najlepsza ale mam nadzije, że pomoże.

    Pozdrawiam
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      trzeba roznitować, 9 szt prawdopodobnie, wiertło 10mm

      Komentarz


      • #4
        Dziękuję serdecznie za podpowiedź. domyślałem się tego - na moje nie szczęście trzeba będzie bardzo dobrze zanitować aby się nie ruszało i latało.
        POzdrawiam

        Komentarz


        • #5
          danlu, tylko nie uzywaj zbyt mocnych nitów, bo ponowne rozwiercenie później to prawdziwe utrapienie
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X