Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z LPG LANDI RENZO

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z LPG LANDI RENZO

    Tippo, to pozostaje jeszcze Remus, El-Tec, MGmotorsport, MTM

  • #2
    Problem z LPG LANDI RENZO

    mam pytanie do uzytkownikow instalacji gazowej LandiRenzo.
    kupilem O2 z ta instalacją (uszkodzone) i teraz juz auto jezdzi ale lpg nie dziala.
    jak przelaczam na gaz to jest sygnal dzwiekowy piiiiii piiiii piiiiii piiiiii itd. i jedzie dalej na benzynie.
    moze ktos mial taki przypadek i podpowie co jest nie tak??
    a jak sam nic nie zrobie to dajcie namiar na jakis sprawdzony serwis tej instalacji gazowej w okolicach stolicy (Legionowo).

    Komentarz


    • #3
      Po pierwsze mam nadzieję, że gaz masz zatankowany :diabelski_usmiech
      Miałem taki przypadek w swojej Fabii (7 lat na gazie). W serwisach chciano mi wymienić: skraplacz, wtryski, a nawet komputer. Przy podmianie komputera w warsztacie (chciano udowodnić, że mój komputer jest aut) i po wpięciu z powrotem mojego komputera gaz działał.
      Dało mi to myślenia i już w domu rozpiąłem komputer i użyłem elektrosolu na styki zarówno na kablach jak i w komputerze oraz kilkakrotnie wkładałem i wciągałem wtyczkę. Po wyschnięciu elektrosolu spiąłem wszystko i jak do tej pory ( 2 lata) nie mam żadnych problemów.
      Ostatni przegląd wykonałem na Modlińskiej (między Wimarem a Selgrosem za zakładem gdzie obsługują klimatyzacje). Tam też przedłużają gwarancje na zbiorniki (w przyszłym roku mija mi 10 lat używania gazu).

      Komentarz


      • #4
        Kolego miałem instalację Landi Renzo Omegas w swoim wcześniejszym autku. Też miałem taką przypadłość - komputer zapikał, odciął gaz i przełączył na benzynkę.
        Bez podpięcia pod komputer to tylko wróżenie z fusów :roll: tak jak kolega wyżej napisał może być wszystko począwszy od komputera a skończywszy na zaśniedziałym styku :|

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X