Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Moduł czujników parkowania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Moduł czujników parkowania

    Ładne wyposażenie jak na Roomstera Te osłonki na fotele z Myszką Miki były w jakimś najbogatszym wyposażeniu?

  • #2
    [O2] Moduł czujników parkowania

    Link mały problem jakiś czas temu odpiął mi się wężyk od spryskiwacza tylnej szyby i zalał moduł czujnika parkowania (mam tylko tylne czujniki) więc zakupiłem nowy moduł lecz nie działa.. a kilka dni wcześniej przekladałem od znajomego takowy moduł i u mnie czujniki zadziałały. Patrząc na obydwa moduył ten zalany i ten co kupiłem jest róznica jedynie w numerach na nim.I teraz pytanie czy muszę szukać takiego z takimi samymi numerami czy nie ma to znaczenia i poprostu kupilem trafiony moduł?

    Komentarz


    • #3
      Podaj numer oryginalnego i kupionego.

      Komentarz


      • #4
        Moj zalany: 1Z0 919 283 B
        Kupiony: 1Z0 919 475 B

        Komentarz


        • #5
          Igor_s4, prościej będzie jak wrzucisz numery obu modułów
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            1Z0 919 475 B to moduł stosowany głównie w FL jest inaczej widziany przez gateway. Musisz podłaczyć pod kompa i wtedy wszystko będzie jasne.

            Komentarz


            • #7
              To jest szansa coś z tym zrobic czy po prostu dogadać sie ze sprzedającym( o ile będzie chciał) zeby oddać moduł i szukać właściwego?

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez jasiek2905
                1Z0 919 475 B to moduł stosowany głównie w FL
                żeby zamontować ten musisz wymienić gatewaya i pociągnąć dodatkowe kable do modułu

                prościej oddaj i wymień na taki jak potrzebujesz- chyba, że chcesz modzić z parktronikiem
                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                Komentarz


                • #9
                  Najlepiej dogadac się ze sprzedającym i oddać. Potem kupić taki jaki był.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ok więc będę próbował go zwrócić i szukać właściwego. Dzięki za pomoc!

                    Komentarz


                    • #11
                      Pod 475 masz juz inne czujniki .
                      mam gdzies taki 283

                      Komentarz


                      • #12
                        do 475 jest can silnika - adres w gatewey 10
                        do 283 jest can konfortu - adres w gatewey 76 - jak pamiętam

                        stare czujniki pasują tu i tu - mam stare a mowy moduł

                        Komentarz


                        • #13
                          To czyli trzeba zmienic cos komputerze? Idzie w miare prosto to zrobic?Bo juz nie wiem czy odsylac czy zostawic.

                          Komentarz


                          • #14
                            Generalnie jak jest to moduł partronika od po FL a ty masz OII przed FL to trzeba do tego nowego modułu w twoim przypadku pociągnąć dwa dodatkowe przewody, trochę poprzypinać kabelki w kostce modułu i wypiąć dwa kable z wiązki. W ten sposób uruchomisz moduł i do tego po FL potrzebny dodatkowy głośnik - pikacz, generalnie nie opłaca się bo po co. Ponad to masz zapewne na radiu np. Strem, wizualizację czujników po tym modzie zapewne go stracisz, inna komunikacja. Ten moduł można wstawić jak chcesz montować Columbusa i na nim mieć wizualizację inaczej się nie opłaca bujać się z tym. Do tego trzeba zmienić sterownik GATEWAY.

                            Tu jest wątek o tym:
                            Forum - Octavia Club Polska

                            Komentarz


                            • #15
                              Ok w takim razie zwracam ten modul i poszukuje wlasciwego.

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X