Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Czy ja mam alarm fabryczny?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Czy ja mam alarm fabryczny?

    Jolka...jakis pajac do ciebie....;cie woła....hihi
    1.8 TSI CDAA (rocznik 2013) lekko poprawiony (tylko wirus):
    160KM --> 221KM
    250Nm --> 333Nm

  • #2
    [O2] Czy ja mam alarm fabryczny?

    Linkłem na dniach octavie O2 combi BXE elegans z Belgii.Przetłumaczyłem kody i nie widzę tak alarmu orginalnego.tylko o kluczach itd.Brak diody w drzwiach tylko jakaś miga na nawigacji pod guzikiem ESC(co to jest za dioda). Gdy otworze samochód kluczem,otworze drzwi i poczekam nie załączył się,nawet gdy jestem w środku.Bezpiecznika 35 tez nie ma.Chodzi o to gdzie jest jakiś moduł w środku aby można było poznać czy jest czy nie.Nie chcę pojechać do jakiegoś elektonika by ten mnie nie oszukał i poprawił i skasował odpowiednio[/center]
    1.9 TDI umiera...

    Komentarz


    • #3
      Na slupku B przy fotelu ma byc guzik. Jak go nie ma, to nie ma alarmu fabrycznego.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        nie ma.to jak piszesz nie ma.dzięki
        1.9 TDI umiera...

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Maicroft
          Na slupku B przy fotelu ma byc guzik. Jak go nie ma, to nie ma alarmu fabrycznego.
          Jeżeli alarm jest z funkcją monitorowania wnętrza i ochroną przed odholowaniem..
          Biedniejsza wersja to - elektroniczny immobilizer z urządzeniem alarmowym i syreną.
          Nie wiem jakie wersje alarmów szły na Belgię.
          Czy był fabryczny alarm mogę sprawdzić znając numer VIN.
          Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

          Komentarz


          • #6
            kecaj, jeśli jest ori alarm to nie ma znaczenia czy ma czujnik lawetowania czy nie - na słupku jest i tak wyłącznik dozoru wnętrza
            nie ma wersji ori alarmu bez dozoru wnętrza, ale jest wersja bez czujnika lawetowania
            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

            Komentarz


            • #7
              piotrek_gdy, w O2 faktycznie tak jest, ale w O1 jest alarm bez dozoru wnętrza na kraje spoza Unii Europejskiej. Kod wyposażenia 7AB.
              Ale analizując pochodzenie samochodu i ze jest to O2 to w przypadku alarmu powinien być przycisk na lewym środkowym słupku.
              Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X