Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Programowanie komputera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Programowanie komputera

    SS, sprawa załatwiona Ty i Artur jesteście zabierani spod Filcharmonii mam nadziejęza ul. Wilsona jest dwukierunkow i dojedziemy spowrotem na Al. JPII i do trasy.

  • #2
    Programowanie komputera

    Witam. Ja jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o elektronikę w pojeździe więc proszę o cierpliwość. Mam pytanie: dotyczy nocnego oświetlenia pojazdu: Chciałbym żeby w nocy kiedy otworzę autko alarmem przez czas świecenia światła wewnętrznego również świeciły lusterka oraz światła pozycyjne i oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Nie chce nic dodatkowo montować. również nie potrzebuję czujnika zmierzchu bo w dzień w sumie też może świecić oczywiście do momentu zapalenia pojazdu. Już o to pytałem ale w dziale dla octavi I. byłem u elektronika on powiedział że nie da się tego zrobić w komforcie albo on tego nie umie, powiedział, że jest to wstanie zrobić jeżeli znałby kody które wprowadzi innym komputerem. Co powiedzie na takie wyzwanie?

    Ja mam Skodę Octavię II rok 2007 1.9 TDI 77KW

    [ Dodano: Sro 18 Wrz, 13 12:49 ]
    Proszę o pomoc...

    Komentarz


    • #3
      Kolego poszukaj pod hasłem coming/leaving home w skrócie CH/LH. Zależy jaką masz wersje wyposażenia ale zdaje się, że bez czujnika zmierzchu nie da się ustawić LH, jedynie CH i tylko przez manualne włączenie świateł przed opuszczeniem samochodu.
      Poszukaj tu:
      Forum - Octavia Club Polska

      oraz tu:

      Forum - Octavia Club Polska
      SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

      Komentarz


      • #4
        RobertTali, wszystko zależy od sterownika jaki posiadasz
        spokojnie da sie włączyć i LH i CH

        pytanie czy masz maxi-dota, bo to ułatwia potem konfigurację tego

        [ Dodano: Sro 18 Wrz, 13 14:10 ]
        musisz podjechać do kogoś kto dysponuje VCDS'em i pobawić sie w kodowania
        oczywiście nie do ASO, bo ASO nie potrafi VAS'em kodować tego typu rzeczy
        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
        poprzednie modele:
        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

        Komentarz


        • #5
          krzynol, Taaaa... Bo ASO to tylko kase potrafi kasować...
          Masz z ASO jakieś przykre skojarzenia... Albo zawsze trafiałeś na nieodpowiedniego człowieka...
          Powiedz mi jak chcesz włączyć tę funkcję w maxi-dot bez czujnika zmierzchu?

          RobertTali, Rozumiem ze jak masz oświetlenie otoczenia to masz wersję elegance, czyli posiadasz maxi-dot i bogaty sterownik sieci pokładowej. Coming home, living home nie włączysz bez czujnika zmierzchu. Poza tym nie świeca się światła pozycyjne tylko mijania. Pala się przez 5,10,15,20,25... sekund.

          Pozdrawiam MArcin

          Jak Wy wszyscy, sprzedawcy, fizyczni, urzędnicy (ci chyba przedewszystkim) byli byście tak idealni jak wymagacie od pracowników serwisów to to by był raj a nie ta zlodziejska, zapyziala polska.
          Skoda... Hmmm... No jak się niema co się lubi, to się lubi co się ma...

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Kicer
            Coming home, living home nie włączysz bez czujnika zmierzchu
            żartujesz?! bez problemu się te funkcjonalności włącza, nawet bez RLS'a

            Zamieszczone przez Kicer
            Taaaa... Bo ASO to tylko kase potrafi kasować...
            dobrze to ująłeś

            przez moje ręcę przechodzi dużo aut, i to co jest zrobione w nich przez ASO wywołuje u mnie torsje
            ostatnio kolega z bydgoszczy był na odmintowienie minta, co sie okazało?
            że dostarczył im moduł i wiązkę haka ori, natomiast to co miał założone to jakiś wynalazek
            uniwersalny, podłączony w sposób tak druciarski, że słów mi zabrakło
            nie dość, że go okradli z jego części, to jeszcze źle zamontowali
            a było to ASO Bieranowski Bydgoszcz
            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
            poprzednie modele:
            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X