Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem - alarm ??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem - alarm ??

    Zamieszczone przez Enriquez
    Mam Insignię i zdecydowanie nie polecam. W serwisie już się znamy z Panami bardzo dobrze. Ale co kto woli.
    No popatrz, a ja same dobre opinie słyszę, także od kumpla z ASO Wyjątki - wiązki elektryczne w samochodach z pierwszych ~2 lat produkcji, no i problemy z nadmiernym zużyciem tarcz hamulcowych zwłaszcza w wersjach z mniejszymi średnicami tychże.

    M.

  • #2
    Problem - alarm ??

    Witam! Mam problem jak w temacie, a konkretnie zauważyłem, że czasami, gdy auto jest zamknięte, na krótką chwilę włącza się alarm. Tzn. nie uruchamia się syrena i nie wyje jak to bywa przy normalnym włączeniu alarmu, tylko słychać trzy krótkie piknięcia, wraz z zapaleniem się świateł awaryjnych. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Zauważyłem, że dzieję się to głównie w nocy... Może dlatego, że samochód jest dłuższy czas zamknięty...

    Miał ktoś już taką przygodę?

    Pozdrawiam!!!

    Komentarz


    • #3
      kinikov, zacznij od tego czy masz alarm fabryczny(nie od dealera tylko z fabryki) czy masz monitorowanie wnętrza, czy auto stoi na zewnątrz
      jeśli alarm fabryczny to zobacz czy nie ma błędów w skanie
      w alarmie fabrycznym często jest tak sygnalizowane niedomknięcie drzwi/klapy
      może któryś zamek/stycznik?
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        Hm... Wydaje mi się, że jest to fabryczny alarm.. Pierwsze pobawię się ze stycznikami (tzn. spróbuję je ujarzmić :P )

        Jeszcze jedno. Nie wiem, czy ma to jakiś związek, ale po zamknięciu auta, po pierwszym mrugnięciu (pojedynczym) świateł awaryjnych, pojawia się jeszcze trzykrotne mrugnięcie z opóźnieniem ok 2 sekund.

        To normalne? :?:

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez kinikov
          To normalne?
          weź podłącz komputer i zobacz czy to alarm fabryczny :roll:
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X