Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

7H0919275C

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 7H0919275C

    Jak to nie można?
    Gdzie to wyczytałeś?
    Wczoraj mnie psy zatrzymały, pokazuje mu światła, a on, że przeciwmgielnych przednich nie mam :-D
    Także odnośnie xenonów mało wiedzą.
    Dopiero jak mu powiedziałem, że całe oświetlenie jest w reflektorze powiedział aha.
    mandat i tak dostałem za prędkość >_<
    Hidów nie zakładam.
    Świetnie wyglądają, świecą mega ale w razie w można mieć niezłe kłopoty więc nie będę ryzykować.

  • #2
    7H0919275C

    Koledzy czy ktoś wie gdzie mółgbym kupić czujnik 7H0919275C w kolorze (piasek sahary)???
    na allegro nie ma a serwis chce krocie.

    Komentarz


    • #3
      Serwis i tak zamawia w bazie do pomalowania.

      Wiec albo szukac dalej, albo kupic byle co, dokupic farbe w sprayu i pomalowac
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Maicroft
        Serwis i tak zamawia w bazie do pomalowania.

        Wiec albo szukac dalej, albo kupic byle co, dokupic farbe w sprayu i pomalowac
        tylko nie wiem czy można tak czujniki malować? nie "oślepię" czujnika?

        Komentarz


        • #5
          delikatnie papierkiem 1000 i pomalować

          ja malowałem i wszystkie pracują prawidłowo

          Komentarz


          • #6
            a powiedzcie mi bo znalazłem na allegro:
            Link
            tylko zamiast 7H0919275C jest 7H0919275D - czy będzie działał? - co prawda wtyczka jest pod kątem 45 stopni ale kolor jest idealny jak do mojej skody.

            Komentarz


            • #7
              Ja ostatnio na stronie Plichty (dealer z Gdańska) kupowałem ori czujnik do swojej octavi za 120 zlotych z przesyłką, fakt był do pomalowania,ale po pomalowaniu działa bez problemów. Nie pamiętam strony, ale na bank była na allegro.

              Komentarz


              • #8
                sikor81, kup obojętnie jaki czujnik, przeleć papierem ściernym i nawet farbą zaprawkową przeleć i nikt nie będzie zwracał na to uwagi
                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X