Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana akumulatora - padł centralny i opuszczanie szyb

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana akumulatora - padł centralny i opuszczanie szyb

    ahmed799, u nas ludzie są OK nie są "normalni inaczej" wiec baloniki sązbędne :twisted:

  • #2
    Wymiana akumulatora - padł centralny i opuszczanie szyb

    Wymieniłem akumulator na nowy bo stary nie nadawał się do dalszego użytku. Po wymianie na nowy i prawidłowym podłączeniu akumulatora, padł centralny, nie mogę opuścić szyb i otworzyć bagażnika. Kompletnie zero reakcji. Posprawdzałem bezpieczniki wszystko ok (przy montażu nie było mowy o jakimkolwiek zwarciu). Wie ktoś może co się mogło stać?

    Komentarz


    • #3
      Kolego nic się nie stało tylko trzeba zrobić adaptację szyb i centralnego , jednym słowem instrukcja obsługi samochodu w dłoń i do dzieła .
      Jest to normalny objaw po odłączeniu akumulatora .

      Komentarz


      • #4
        Wczoraj początkowo też byłem przekonany, że problem leży gdzieś po stronie kluczyka, że coś się mogło rozkodować, ale w drodze do pracy zauważyłem kolejne nieprawidłowości.
        Oprócz szyb i centralnego zamka nie działają również inne elementy wyposażenia samochodu:
        - nie mogę włączyć klimatyzacji
        - lusterka elektryczne nie reagują

        W tej chwili udało mi się wyłapać tylko tyle nie działających urządzeń.

        [ Dodano: Pią 22 Lis, 13 11:23 ]
        PROBLEM ROZWIĄZANY: Wystarczyło wypiąć klemy, po odczekaniu 15 minut i ponownym podłączeniu akumulatora wszystko zaczęło normalnie funkcjonować.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X