Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kontrolka przepalonej żarówki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kontrolka przepalonej żarówki

    Zamieszczone przez Leniwiec
    Zamieszczone przez mac_aaron
    Asystent świateł totalne badziewie, nie da się z tym jeździć - za późno zmienia.
    W ustawieniach można zmienić szybkość reakcji asystenta świateł. Próbowałeś to przestawić?
    Przerobiłem wszystkie ustawienia na wielu różnych drogach i ani raz nie byłem zadowolony. Być może działa dobrze, ale dla mnie za wolno.

  • #2
    kontrolka przepalonej żarówki

    witam, czy świecąca się cały czas kontrolka od spalonej żarówki może powodować jakieś problemy z komputerem. Pytam bo założyłem żarówki led do podświetlenia tablicy rej. no i świeci się błąd przepalonej żarówki, na razie ją ignoruję ale zastanawia mnie czy może to powodować jakieś zakłócenia czy wręcz awarie komputera.

    Komentarz


    • #3
      Nie.nic sie nie stanie.poprostu caly czas bedziesz mial ta kontrolke na szafie
      Kondziu

      OCP

      Komentarz


      • #4
        :ideia:
        No nie do końca tak jest ,że nic się nie stanie, bo gdy się spali naprawdę żarówka to tej informacji nie otrzyma ponieważ już mu się kontrolka świeci.
        Tak naprawdę to trzeba być nieźle zakręconym aby za własne pieniądze psuć swoje auto.

        Komentarz


        • #5
          Mam pytanie w temacie.
          W którym miejscu znajduje się kontrolka spalonej żarówki?
          Mam przepaloną z lewym lusterku od kierunkowskazu ale na szafie nic mi się nie świeci (oczywiście to dobrze ale zastanawiam się czy powinna się ona "odezwać").
          Pozdrawiam.
          Powoli ale do celu-"gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy"

          Komentarz


          • #6
            Możliwe, że masz wyłączoną diagnozę kierunkowskazów.
            Umiejscowienie kontrolki spalonej żarówki najłatwiej sprawdzisz ... w instrukcji
            Możesz też wyjąć jakąś inną żarówkę - np z tylnej lampy i wtedy zobaczyć gdzie jest kontrolka - o ile oczywiście działa...

            Komentarz


            • #7
              mau74, błąd będziesz miał dokąd nie włożysz LEDów z CAN Bus a z kompem nic się nie stanie
              Zamieszczone przez T/J
              Tak naprawdę to trzeba być nieźle zakręconym aby za własne pieniądze psuć swoje auto.
              co w tym przypadku rozumiesz przez "psuć"? :?
              رافال
              Spoty
              Cause freedom is a lonely road
              My O2FL

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez miki1979
                Możliwe, że masz wyłączoną diagnozę kierunkowskazów.
                Umiejscowienie kontrolki spalonej żarówki najłatwiej sprawdzisz ... w instrukcji
                Możesz też wyjąć jakąś inną żarówkę - np z tylnej lampy i wtedy zobaczyć gdzie jest kontrolka - o ile oczywiście działa...
                A jak ją włączyć?
                Czy muszę się do kompa podpinać?
                Pozdrawiam.
                Powoli ale do celu-"gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy"

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez pawel_breslau
                  A jak ją włączyć?
                  Czy muszę się do kompa podpinać?
                  Pozdrawiam.
                  Tak - jeśli to to jest problemem to pewnie VCDS załatwi sprawę ...

                  Komentarz


                  • #10
                    Dzięki Miki1979.
                    Co do umiejscowienia kontrolki to przejrzałem całą instrukcję ale nie ma mowy o miejscu jej znajdowania się.
                    Jest ona z lewej czy prawej stronie?
                    Pozdrawiam.
                    Powoli ale do celu-"gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy"

                    Komentarz


                    • #11
                      Aż przejrzałem instrukcję czy aby nie wprowadziłem Cię w błąd - ale nie - w mojej instrukcji jest to na str 28
                      Kontrolka znajduje się w lewej części szafy - tuż pod osią obrotu wskazówki obrotomierza - na lewo od kontrolki wspomagania. Przynajmniej wg instrukcji bo u siebie w aucie nie sprawdzałem.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja mam w formie elektronicznej instrukcję i u mnie jest na stronie 23 informacja na temat przepalonej żarówki. Niestety nie jest napisane gdzie jest ta kontrolka. Ponoć pojawia się również info na głównym wyświetlaczu o wymianie żarówki.
                        Cóż, trza czekać aż jakaś się przepali i będziemy wiedzieli
                        Pozdrawiam.
                        Powoli ale do celu-"gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy"

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X