Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

słabe podgrzewanie fotela kierowcy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • słabe podgrzewanie fotela kierowcy

    Zamieszczone przez leszekmw
    A CZY PRAWDĄ JEST że do nrmalnj jazdy sa one za ostre , za mało komfortowe w użyciu
    hmmm....prawdą jest, że ujawniają swoje zalety kiedy te wykonane w technologii - powiedzmy - tradycyjnej się przegrzewają....także mając tarczę wielkości pizzy familijnej i przegrzać hebel, to co cza robić?.................upalać! se myślę i wtedy ceramiczne jak najbardziej....no i te żółte zaciski...+1000 repsektu na dzielni

  • #2
    słabe podgrzewanie fotela kierowcy

    Witam.
    Wiem, że zima powoli (mam nadzieję) opuszcza nasz kraj ale fotel kierowcy słabo mi grzeje. Troszkę mi to przeszkadza a mojej małżonce to już w ogóle :P. Wiecie jak jest (żonaci)-jak ktoś Ci truje nad uszami to lepiej problemem się zająć dogłębnie :lol:
    Czy powodem może być już wypalona mata czy może w czym innym leży problem? Jeśli to mata to gdzie mogę wyszukać jakąś na wymianę i jaka może być jej cena? Na znanym portalu aukcyjnym nie znalazłem żadnej. Skoda O2.
    Pozdrawiam.

    [ Dodano: Wto 04 Lut, 14 16:57 ]
    Dodam, że na siedzeniu pasażera pali w d...ko aż się patrzy.
    Powoli ale do celu-"gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy"

    Komentarz


    • #3
      Witam,
      Odgrzewam temat. Mam taki sam problem jak pawel_breslau, pomoże ktoś ?

      Komentarz


      • #4
        Panowie mam tak samo jak Wy :diabelski_usmiech Fotel pasażera pali w du.... aż miło :P A kierowcy to coś słabo.
        Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
        Nowa Czarnulka O3 RS
        Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

        Komentarz


        • #5
          Temat zgłębiłem z moim elektrykiem i stwierdził, że to mata już jest wypalona i trzeba szukać zastępczej a potem pruć siedzisko żeby ją wymienić. I tyle ale jak wymienić to już nie wiem. Gdzie zacząć i jak zrobić aby nie narobić większych szkód. Trzeba jeszcze taką matę gdzieś dostać, może Passat? A zima już za pasem.
          Jak coś wymyślicie to dajcie znać.
          Pozdrawiam.
          Powoli ale do celu-"gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy"

          Komentarz


          • #6
            pawel_breslau,
            numer OEM maty oparcia 1Z0 963 557 N

            numer OEM maty siedziska 1Z0 963 555 H
            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

            Komentarz


            • #7
              Podana się do wątku.
              Podobny problem lecz mi W ogóle nie grzeje kierowca (pasażera aż parzy w dupsko).
              Podpowiedźcie mi które piny we wtyczce pod siedzeniem powinny mieć
              Bo już nagrzebalem i spalilem czujnik poduszki (żółta wtyczka)mała czarna to chyba czujnik zapięcia pasa?

              Ja podejrzewam ze napięcie powinno być na pinie 5 (-) a 10 (+), a 2 to chyba czujnik temperatury?
              Poprawcie mnie jeśli się mylę.

              Komentarz


              • #8
                Witam serdecznie wszystkich. Ja mam podobny problem ale u mnie obydwa fotele słabo podgrzewają i ten defekt wystąpił nagle bo było wszystko ok a dodam że samochód na zaledwie 10000 km przejechane. Pod VCDS nie ma żadnych błędów nawet w ASO nie za bardzo wiedzą jak to ugryźć!!!

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X