Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki moduł komfortu ma mój szkodnik.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki moduł komfortu ma mój szkodnik.

    lu5asz - 5J0 853 621 - przód 88mm
    - 5J0 853 621 A - tył 80mm

  • #2
    Jaki moduł komfortu ma mój szkodnik.

    Witam. Z racji iż posiadam tylko jeden kluczyk bez obsługi centralnego z pilota i muszę ręcznie otwierać kluczem drzwi co spowodowało w sezonie zimowym zatarcie wkładki zamka drzwi kierowcy pokusiłem się o dorobienie kluczyka scyzoryka z pilotem. Pan klucznik posiadał piloty i po próbach zaprogramowania doszedł do wniosku że mój moduł komfortu nie obsługuje pilotów. Zalecił wymianę i w tym momencie moje pytanie czy można po VIN ustalić jaki moduł posiadam i na jaki należy go wymienić, nadmieniam iż w przyszłości planuję doposażyć szkodnika o tempo, halogeny, i kierownice mf więc chciałbym uniknąć powtórnej wymiany tej części więc proszę o rady. Szkodnik O2 2006r, 1.6 mpi Vin: TMBDA21Z762212818

    Komentarz


    • #3
      podepnij vcds
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        No właśnie w tym problem, że jeszcze nie posiadam ani kabelka ani programu. Jak można to prosiłbym o link do jakiegoś kabelka godnego polecenia bo allegro oferuje multum a ja jeszcze nie potrafię różnicy stwierdzić

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez konradb
          bo allegro oferuje multum
          konradb, poszukaj na forum :roll:
          albo ... napisz do usera innova :wink:
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X