Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

columbus-gps-satelity-problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • columbus-gps-satelity-problem

    jelly, koledzy Wojtenio i bohen, mają rację. Teraz to sprawdziłem w aucie. Przepraszam za wprowadzenie w bład. W adaptacjach zmieniasz 0 na 1 zatwierdzasz i masz ryglowanie i odryglowanie. Są tam podpowiedzi.

  • #2
    columbus-gps-satelity-problem

    witajcie,
    pomozcie z problemem.
    mam columbusa 3T0 035 680 E w o2 z 2011r
    obecnie mam tak:
    HW VER: H61
    SW VER: 3984
    MAPY: EAST V8009

    a problem mam taki, ze navi nie moze zlokalizowac swojej pozycji. pokazuje satelity: np. 0/7 lub 0/6 itp.
    mam antene gps z allegro za 40pln, wymienbilem na nowa, ale problem pozostal.
    moze problem z odnalezieniem satelit lezy po stronie softu?? jesli moze to byc przyczyna to jaki soft wgrac?
    prosze pomozcie z tematem, gdyz borykam sie z nim juz z pol roku...

    Komentarz


    • #3
      dareklan, Tu masz podobny problem: Forum - Octavia Club Polska W pierwszej kolejności użyj opcji SZUKAJ zanim założysz nowy temat.
      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
      ​​​
      Grzegorz

      Moja Ambitna Czarnula

      Komentarz


      • #4
        tak, tylko ze tam nie ma zupelnej odpowiedzi na ten problem, a ja dodatkowo chce uzyskac info jaki soft moglbym wgrac do mojego columbusa, zeby byl nowszy/lepszy.

        Komentarz


        • #5
          dareklan, zmień położenie anteny GPS (najlepiej przyklej ja na szybie) i problem zostanie rozwiązany.
          Co do softu to pobierz 5269 + ostatnie mapy
          Pozdrawiam,
          Grzesiek


          Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
          Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


          Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

          Komentarz


          • #6
            dzieki, zmienilem antene, zainstalowalem w miejscu, gdzie ma dostep do nieba nieograniczony i jest ok. soft zatualizowalem jak mowilem, ale nie zauwazylem zmian szczerze mowiac.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X