Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Kompatybilnosc kluczykow.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Kompatybilnosc kluczykow.

    Zamieszczone przez mirek_p11
    amipio, zmiana oleju w tym przypadku nic nie da. W moim szkodniku wyprobowalem juz oleje 5w30, 5w40, 5w50 i poprawa byla przez pierwsze 1000 km, potem olej zostal rozrzedzony i ubywal w tempie ekspresowym. Oprocz stosowania roznych olejow, probowalem tez srodki Forte nwe i wyczyscilem cala magistrale olejowa. Niestety nic nie pomoglo. W naszym przypadku wymiana tlokow lub poprawienie fabryki w firmie ktora je przerabia to jedyne i zarazem niestety nadrozsze wyjscie.
    OK. Dzięki za naświetlenie sytuacji Póki co będę się wspomagał rowerem aby wydłużyć czas życia mojego dwusuwa

    Spróbuje jeszcze jednego działania. Podczas ost przeglądu ASO stwierdziło że to nic nadzwyczajnego ( takie zużycie oleju ) i auto jest w dobrym stanie technicznym.
    Wybiorę się w najbliższym czasie do nich z chęcią kupna nowego auta i zostawieniu w rozliczeniu mojego Przecież od nich kupione, przez nich serwisowane, wg nich wszystko w normie. Dam znać na forum jak wycenią i jakie będą zastrzeżenia do stanu auta.

  • #2
    [O2] Kompatybilnosc kluczykow.

    Mam pytanie.

    Doposażam Minta z 2008 roku o Scyzoryk. Zakupiłem moduł CP. w.g ETKIi pasującym kluczykiem jest 1K0959753G Częstotliwość to 434Mhz

    Niestety nie mogę znaleźć na allegro takowego, a jeżeli były jakieś to w dosyć dużych pieniądzach. Znalazłem natomiast tanio kluczyk nowego typu: 3T0837202L

    Podobnie częstotliwość w nim to 434Mhz ale czy tylko tym się kierowca przy zakupie? Zmiana numeru części wiąże sie z inna obudowa oraz znaczkiem czy tez inna jest elektronika i nie w programuje nowego kluczyka do "starego" modułu ?

    Próbował ktos zaprogramować kluczyk 3T0 do O2 przed FL ?
    Zostały mi czesci, po szkodniku:
    VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
    Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

    Komentarz


    • #3
      Sam pilot jeżeli ma tą samą częstotliwość powinien dać się zaprogramować. Pytanie jak chcesz rozwiązać problem immo czy będziesz przekładał transponder ze starego do nowego.

      Komentarz


      • #4
        tak immo bede przekladal, bo mam juz wersje bez pinu, wiec koszty programowania zbyt duze.
        Zostały mi czesci, po szkodniku:
        VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
        Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X