Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] pilne wskazania spalania/temp powietrza w aucie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] pilne wskazania spalania/temp powietrza w aucie

    no włąśnie tak myślałem że ta linka nic nie da. Zdjęcie tapicerki nic trudnego oczywiście troche się podrapała ale nie widać, popatrze co z tym zamkiem. A jak to wina zamka to kupie nowy.

  • #2
    [O2] pilne wskazania spalania/temp powietrza w aucie

    witam wszystkich forumowiczow,

    wymienilem dzisiaj rozrzad u mechanikow i po wymianie zamiast wskazan spalania 1 badz 2 dla chwilowego spalania i sredniego po resecie pojawilo sie jedynie wskazanie temperatury.
    nie wiem jak zrobic zeby pojawilo sie znowu spalanie chwilowe badz srednie.
    czy jest jakas gotowa recepta na przywrocenie, badz trzeba przejechac jakis dystans aby licznik mogl sie wyzerowac i wskazywac j.w wymienilem.
    nie mam pomyslow, probowalem reset przytrzymac dluzej i wciskac zegarek pokretlo.
    dodam ze temperatura ktora jest na liczniku pokrywa sie z temperatura na radiu w konsoli.
    dajcie czadu i popiszcie sie klubowicze bo ja nie wiem o co kaman .
    pozdrawiam!
    mz :diabelski_usmiech

    Komentarz


    • #3
      Po mojemu to zaciął Ci się przełącznik ale mogę się mylić, napisz jeszcze czy masz zwykły wyświetlacz czy maxi-dota(tam jest kupa info które można włączać lub wył.), może to być ważna informacja dla osoby która będzie mogła Ci pomóc.
      Spróbuj też przytrzymać przycisk zmiany funkcji w górę lub w dól dłużej niż 1 sekunda.
      Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę...

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez zbujo
        wymienilem dzisiaj rozrzad u mechanikow i po wymianie zamiast wskazan spalania 1 badz 2 dla chwilowego spalania i sredniego po resecie pojawilo sie jedynie wskazanie temperatury.
        zbieg okoliczności. Manetka Ci się zacięła.
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz


        • #5
          nie jest to maxi dot.
          raczej zbieg okoliczności...tez tak sobie dedukuję z tym rozrządem.
          jak jest zacieta manetka to trzeba vagiem zmienić to?
          czy zacięcie jest wynikiem mechanicznego zerwania, zruszenie może dotyczyć nie dopiętej manetki do kostki pod kierownicą?
          wszystko działa tj. spryskiwacz tylny przedni zmiana czestotliwosci spryskiwania z ply
          nem i bez.
          po nacisnieciu reset na 1 lub 2 zero reakcji|
          cos już wiem, dzięki LUDZISKA ale może teraz więcej się info nazbiera
          pozdrawiam
          mz :diabelski_usmiech

          Komentarz


          • #6
            zbujo, rozłącz akumulator na 1,5 h. Powinno wrócić do normy. Być może komputer sie zawiesił jak mechanicy odpięli akumulator przy wymianie rozrządu
            Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X