Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Lusterko lewe (kierowcy)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Lusterko lewe (kierowcy)

    Ładna sztuka, jeździłby.. Z perspektywy czasu troszkę żałuję że nie wziąłem 1.8 TSI zamiast 1.4, dopłata nie była aż taka straszna a dynamika napewno nieco lepsza w 1.8, tym bardziej przy pełnym załadunku.

  • #2
    [O2] Lusterko lewe (kierowcy)

    Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu (jak nie to wybaczcie)
    Od dwóch dni zauważyłem, że lewe lusterko mi dziwnie drga, dziś zerknąłem do niego, a szkło ledwo się trzyma na górnej części lusterka. Oderwałem je do końca. szkło jest takie że odbija lecz jak się z bliska w nie patrzy to widać co jest po drugiej stronie i światło normalnie przebija. Na plastikowej części, której to szkoło się trzymało jest widoczna taka jakby niklowana warstwa, pomarszczona trochę, w niektórych miejscach oderwana.
    Moje pytanie brzmi:
    Przykleić to? Na co? Nie będzie prześwitywać klej/silikon? Czy podgrzewanie będzie chodzić?

    Wprawdzie nie miałem okazji sprawdzić czy podgrzewane lusterka działały, bo samochód mam od kwietnia, ale raczej chyba powinno chodzić.

    Komentarz


    • #3
      chinka01, haha przyklej dobrym klejem Lusterka sa tak dziwnie zaprojektowane ze lustra sa doklejane do maty grzewczej i po pewnym czasie odpadaja Nie przejmuj sie i klej

      Inna opcja kupic nowe ale tanie one chyba nie sa...
      Obecnie -> Skoda OCTAVIA II 2.0 FSI
      Obecnie -> Seicento 900+LPG
      Bylo -> Renault LAGUNA II 1.8
      Bylo ->GOLF 3 1.8

      Octavia http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87045

      Seicento http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461776#1461776

      Komentarz


      • #4
        Z pół roku temu wymieniałem szkło właśnie lewe - zostało zbite.
        Na aledrogo kupiłem chyba za 45zł.
        Trzeba uważać aby wybrać podgrzewane i asferyczne

        Komentarz


        • #5
          Mialem identyczny problem. Sprawe rozwiazalem tasma dwustronna taka super mocna przeźroczysta. wszystko wyczyscilem spirytem, osuszyłem, nakleiłem na lustro i na plastik po warstwie taśmy, ladnie dociąłem (mam lusterko podgrzewane)
          i potem skleiłem. Trzyma się już 2miesiąc. Ani drgnie
          Projekty architektoniczne / wnętrz
          Wizualizacje architektoniczne
          Grafika 3D
          Rysunek architektoniczny na zamówienie

          Komentarz


          • #6
            No ja przykleiłem na silikon uniwersalny bezbarwny i na razie też się trzyma i jest sztywno. Zobaczymy jak długo... :wink:

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X