Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

niedzialajaca zapalniczka z przodu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • niedzialajaca zapalniczka z przodu

    Na samym początku jako, że to mój pierwszy post trzeba się przywitać

    Artur z Łodzi, zamówiona Octavia III 1.4 TSI w kolorze blue race - już niedługo będzie

    Udało mi się trafić fajny egzemplarz, w wersji Ambition z pakietem Amazing dodatkowo 3 ramienna skórzana kierownica z systemem obsługi telefonu

    Niestety auto nie jest wyposażone w system składania lusterek... Ciężko się przestawić tym bardziej że mam to w Mondeo z 2004 roku. Pytanie więc - czy we wszystkich lusterkach Octavii 3 znajduje się silniczek składający lusterka i w przypadku braku pakietu można go zaprogramować, czy też moja Octavia jest pozbawiona tej możliwości ?

    Pozdrawiam wszystkich serdecznie

  • #2
    niedzialajaca zapalniczka z przodu

    Panowie czy przednia zapalniczka jest na jednym bezpieczniku z tylną? Z przodu nie działa mi zapalniczka nie ma prądu, z tylu natomiast wszystko działa.

    Komentarz


    • #3
      Ja niestety nie mam tylnej zapalniczki i nie wiem czy sa na jednym bezpieczniku, ale u mnie wlasnie po wymianie bezpiecznika zapalniczka zaczela dzialac, wydaje mi sie ze mozesz poprostu sprawdzic, czy ktorys nie jest przerwany... U mnie natomiast byl jeszcze jeden problem, bo zapalniczka z przodu tjb nie chwytala, ze jak dales ten przyrzad co sie nagrzewa to nie mozna go bylo wcisnac, wine ponosily w srodku zapalniczki te 2 prety metalowe ktore wgiely sie do zewnatrz wiec podwazylem je srubokretem i wyprowadzilem do wewnatrz i dopiero wtedy tjb "chwytala".
      Jest 230 i 500 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=74730

      Komentarz


      • #4
        Dlatego zapytałem czy są na jednym bezpieczniku, bo jeżeli tak to może samo gniazdo jest uszkodzone

        Komentarz


        • #5
          W kombi są dwa osobne bezpieczniki.
          Z przodu ma ikonkę papieroska a ten z tyłu ma ikonkę gniazdka 12V.



          na szybko znalezione w google
          Forum - Octavia Club Polska

          numer 24 i 26

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X