Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jakie cisnienie czynnika klimatyzacji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jakie cisnienie czynnika klimatyzacji

    Do jakiego auta taki rozmiar?
    Nie napinałbym się żeby kupować opony w jakimś określonym czasie. Jest teraz sporo sklepów internetowych, jest w czym wybierać. Dawniej może i był sens kupić opony z wyprzedzeniem, bo w sezonie u wulkanizatorów przeważnie ceny o kilka złotych szły w górę.

  • #2
    jakie cisnienie czynnika klimatyzacji

    Witam,sprawdziłem vagiem parametry w sterowniku klimatyzacji i na wyłączonym silniku było około 6.8 natomiast po włączeniu 12-14.Czy niskie cisnienie na wyłączonym silniku/klimatyzacji świadczy o małej ilości czynnika?

    Komentarz


    • #3
      Ciśnienia zależne są od temperatury otoczenia, zadanych parametrów pracy układu oraz stanu poszczególnych jego elementów. O tym co, za co i w jakim stopniu odpowiada dowiesz się zgłębiając wiedzę na szkoleniach tematycznych bądź w ogólnodostępnych źródłach.
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz


      • #4
        Ręce opadają Jedź do warsztatu....

        Komentarz


        • #5
          kolego blaster nie rozumiem twojego wpisu-pytam dlatego zeby niepotrzebnie nie jechać do Linkśli nie możesz pomóc to proszę nie wypowiadaj się.Pozdrawiam.

          Komentarz


          • #6
            A jak Klima chłodzi?

            Komentarz


            • #7
              Właśnie jestem na etapie naprawy klimy w moim OII. Zaraz po napełnianiu w serwisie sprawdziłem ciśnienie na VAGu. Było w okolicach 10 z czego wnoszę, że tak właśnie ma być. Na forum też gdzieś wyczytałem tą wartość, ale w tym momencie nie znajdę.
              Pozdrawiam.

              Komentarz


              • #8
                Klima chłodzi ok tylko czasem po uruchomieniu jej słychać syczenie które mnie niepokoi.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez rafal0818
                  po uruchomieniu jej słychać syczenie które mnie niepokoi.
                  To może wskazywać na małą ilość czynnika.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X