Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] 1.6TDI CAYC awaria układu hamulcowego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] 1.6TDI CAYC awaria układu hamulcowego

    No niestety, ale nie znalazłem rozwiązania.
    Tak jak pisałem wcześniej to samochód żony i ja jeżdżę nim sporadycznie. Dlatego jak ona nie narzeka to ja też się nie wychylam. Powoli myślę też nad kupnem czegoś nowszego, więc temat w moim przypadku umrze śmiercią naturalną.
    Mogę tylko napisać, że nie jest to usterka ciągła. Dzisiaj np. po powrocie z tygodniowego urlopu przejechałem się nim, żeby go "rozruszać" i tym razem zadnego skrzypienia nie było.
    Pozdrawiam.

  • #2
    [O2FL] 1.6TDI CAYC awaria układu hamulcowego

    witajcie,
    szukałem trochę na forum ale za nic nie mogę znależć odpowiedzi na moją usterkę. dziś rano jechałem do pracy, i w pewnym momencie nagle zaczęło piszczeć, zapaliła się kontrolka abs, esp, zaczeła pulsować czerwona kontrolka od hamulca ręcznego, a na komputerze pojawił się komunikat: Brake fault: Workshop!,

    ponadto, nie działa również start/stop

    czy ktoś z Was wie co to może byc? dopiero jutro będe szukał kogoś do diagnostyki..

    [ Dodano: Wto 05 Sie, 14 12:12 ]
    no i zdiagnozowane, będzie konieczna wymiana pompy abs, szukałem po allegro i innych stronach ale nie mogę znaleźć tej samej co ja mam: 1k0 614 517 BH. czy ktoś z Was się orientuje czy musi być idealnie ten sam model włącznie z literkami na końcu, czy są jakieś odpowiedniki do tego modelu pompy? a może ona w jakiś sposób jest naprawialna? ktoś coś wie na ten temat?

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X