Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Columbus z dabem poszukuje informacji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Columbus z dabem poszukuje informacji

    JacekRS, Pkt 5. w MII tez mam gleboki schowek przy 190 cm musze faktycznie mocno sie nagiac ale przeciez podczas jazdy i tak nie wolno robic takich rzeczy :P, ale schowek jest jednoczesnie duzy a to raczej zaleta.
    Pkt.3 i 4, nie wiem jak w talismanie ale jesli kontynuuja tradycje to z podlokietniku powinien byc kolejny spory schowek jak u mnie wiec nie jest on ruchomy, ale powiem szczerze ze tak na poczatku tez nie pasowal mi, okazal sie jednak normalnym podlokietnikiem a dluga "wajcha" moze sprawia ze trzeba dalej siegac, ale jednoczesnie jest na wysokosci podlokietnika i jest calkiem wygodna jak dla mnie.
    Nie przekonuje bo to poprostu moze pasowac lub nie, ale moze z czsem czlowiek sie przyzwyczaic i cos co wygladalo niespecjalnie praktycznie, a juz napewno ladnie okazuje sie w uzytkowaniu calkiem ergonomiczne.

  • #2
    Columbus z dabem poszukuje informacji

    Ktoś z forumowiczów podobno załatwia z Czech za dobre pieniądze pomożecie ?

    Komentarz


    • #3
      Też mnie ten temat ciekawi. Zastanawiam się czy te RNS'y (680 vs 686) się zasadniczo różnią? Może dałoby radę włożyć do zwykłego RNSa moduł z DABem? Może ktoś ma fotki środka RNS DAB?
      Aktualne zużycie paliwa

      Komentarz


      • #4
        mekej, oczywiście

        misiek^wro,


        Forum - Octavia Club Polska

        bardzo polecam Michała :!:
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez LUKI
          mekej, oczywiście

          misiek^wro,


          Forum - Octavia Club Polska

          bardzo polecam Michała :!:
          Kilka tygodni temu też kupiłem u Michała RNSa z DABem. Polecam.
          Mam octavie 2 elegance i brakuje mi dodatkowej anteny do wejścia DAB. Ktoś przerabiał ten temat?

          pozdro
          wstach1

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X