Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Centralny zamek nie zamyka drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Centralny zamek nie zamyka drzwi

    Zamieszczone przez wesol
    ze wszyscy co maja te kredyty we frankach udaja takich jakby bez szkoły podstawowej z eniby to nie wiedzieli
    nie generalizuj
    dyskutujecie o tych co drą mordy, a ilu jest tych którym dobrze z tym frankiem? myślę, że większość, w tym ja też.

    poza tym, rzucacie się na siebie jakbyście wrogami byli

  • #2
    Centralny zamek nie zamyka drzwi

    Witam, mam dziwny problem który pojawił się nagle. Jeszcze wczoraj wszystko działało a dziś rano auto otworzyłem pilotem w kluczyku a zamknąć już nie mogłem. Bezpieczniki od centralnego zamka są dobre. Nie ma żadnej reakcji przy zamykaniu na pilocie, a gdy się otwiera to słychać stuknięcia w tylnych drzwiach. Przy zamykaniu z kluczyka zamykają się tylko drzwi kierowcy. Guzik w centrali środkowej ani nie zamyka ani nie otwiera, nie ma żadnej reakcji, nawet stuknięć jak w przypadku pilota. Bagażnik również nie jest zamykany. Do tego na wyświetlaczu centralnym mimo zamkniętych drzwi wyświetla się, że drzwi kierowcy są otwarte. Przestały również działać halogeny przednie jak i tylne, i światła mijania zapalają się od razu po przekręceniu kluczyka, a wcześniej zapalały się przy otwarciu auta pilotem (doświetlanie drogi do domu) i trzeba je było włączyć samemu przełącznikiem, teraz mimo że przełącznik wyłączony to światła świecą się ciągle po przekręceniu kluczyka. Czy ktoś z was miał podobny problem? albo podejrzewa co może być przyczyną tej usterki? Czy to może być przetarty któryś z przewodu z wiązce w drzwiach? (to tłumaczyłoby dlaczego przy zamkniętych drzwiach komputer pokazuje otwarte). Proszę o pomoc
    Ps. auto to OctaviaII elegance 1,9 TDI 105 km

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X