Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Auto alarm AAC LOGIC

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Auto alarm AAC LOGIC

    Tunel to faktycznie masakra, u mnie odzywa się na kostce brukowej.
    Ja walczę z dźwiękiem z prawej strony - na razie wymieniona kratka wentylacyjna (poprzednia się tak zluzowała (sama?!), że nie trzymała ustawień), jest nieco lepiej.
    Czekam na wymianę tapicerki prawych drzwi (duże luzy na klamce, rozchodzący się uchwyt, luźny panel elektryki szyb), zobaczę jak będzie po wymianie.
    Moim zdaniem w słupku B (pasażera) mechanizm pasów bezp. potrafi obijać się o maskownicę, ale nie chcę tego dotykać (airbag).
    Podtrzymuję swoją teorię, że prawa strona auta jest wykonana z materiałów klasy B - gorsze spasowanie, stuki... i to nie tylko w moim egzemplarzu, niestety.

    PS. A i jeszcze potrafią brzęczeć "gniazda" (nie wiem jak to się nazywa, tam gdzie je wpinamy) pasów bezpieczeństwa, gdy te są niezapięte. Pomaga kilkukrotne wciśnięcie przycisku...

  • #2
    Auto alarm AAC LOGIC

    Posiadam oryginalny alarm do skody AAC LOGIC lecz po włączeniu syreny cały czas wydobywa się z niej cykanie które nie ustaje. Zamieniłem głośniki z syren ale dalej to samo wiec raczej to nie wina głośnika co może być przyczyną?
    zakodowane jest żeby syrena dawał dźwięk podczas zamykania i otwierania lecz tylko podczas zamykania dźwięk się wydobywa ale z opóźnieniem no i jak alarm się włączy to syrena wyje prawidłowo
    Seat Altea XL 2010r

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X