Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dziwne zachowanie wspomagania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dziwne zachowanie wspomagania

    Nadal nic?

  • #2
    dziwne zachowanie wspomagania

    dzień dobry wszystkim mam następujący problem .gdy jade i jest to z różną prędkością to gdy wchodze w zakręt w prawo to czuje jakby na kole kierowniczym lekki uślizg koła nie jade za szybko np 80-90km/h. jest takie uczucie jakby układ kierowniczy chciał sam naprostować mi kierownice zaczęło się tak dziać po wymianie prawej piasty w komplecie z łozyskiem .prosiłbym o pomoc w tym temacie?

    Komentarz


    • #3
      Hej sprawdź ja auto się zachowuje na drodze, czy nie ściąga jak puścisz kierownicę, czy ściąga przy przyspieszaniu lub/i hamowaniu.

      Troszkę twój opis podchodzi na problem z zbieżnością, ale ciężko powiedzieć, nie wiesz dokładnie jak mechanik Ci to wymieniał sprawdzić nie zaszkodzi.
      ↑↑↑ To jest moja opinia I naucz się z tym żyć ↑↑↑

      Komentarz


      • #4
        kozak77, geometria rozwiąże Twój problem
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • #5
          Panowie samochód nie ściąga jak się puści kierownice ani przy przyspieszaniu lub hamowaniu jedyny problem jest przy skrecaniu w prawo? już myśle że może jakąś felerną piaste kupiłem ? a żadne kontrolki się nie palą na desce wszystko ok dziwne jest to że przy skręcie w drugą strone jest dobrze

          Komentarz


          • #6
            kozak77, a czy wszystko zostało dobrze skręcone :?:
            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X