Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podswietlenie tablicy rejestracyjnej.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podswietlenie tablicy rejestracyjnej.

    Zamieszczone przez aniol
    moc to mi się przyda.
    bo inaczej Aniołowa zmieni Cię na nowszy model :diabelski_usmiech

  • #2
    Podswietlenie tablicy rejestracyjnej.

    Witam. Po przeszukaniu niemal całego internetu nie natrafiłem na sensowne rozwiązanie mojego problemu. Skodzina pokazuje mi kontrolka ze nie świeci się tablica rej. OK biorę się za wymianę żarówek. Okazało się ze żarówki dobre. Postanowiłem poszukać bezpiecznika okazało się ze nigdzie nie znalazłem numeru jaki jest do niego przypisany ? Swoją drogą wszystkie "5" wyglądają ok. Prądu w oświetleniu tavlicy nie ma. Jakieś pomysły?

    Komentarz


    • #3
      qaczeq, wymień żarówki na nowe
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        Kupiłem komplet. Nie ma napięcia w kostkach przy lampach.

        Komentarz


        • #5
          Mi zgnily cale wkladki do zarowek. Robilo zwarcie i raz pokazywalo spalona zarowke, raz nie, oczywiscie podswietlenia nie bylo... wymiana oprawek pomogla.

          Komentarz


          • #6
            Sprawdź kable w klapie na zgięciu przy zawiasach , te w tym karbowanym wężu

            [ Dodano: Wto 24 Lut, 15 19:41 ]
            Często pękają

            Komentarz


            • #7
              Znalazłem rozwiązanie. Żarówki które kupiłem nie działały od nowości (sic!).
              Po wymianie żarówek na inne trzeba było wyłączyć i włączyć zapłon ... Wtedy samochód zaczyna podawać napięcie 12V bo "uzna" że awaria została usunięta... banał a ile kombinowania.

              Komentarz


              • #8
                qaczeq a co napisałem wcześniej
                kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X