Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kierunkowskazy przy lusterkach.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kierunkowskazy przy lusterkach.

    Zamieszczone przez Prezes52
    Zamieszczone przez marlej108
    Hehe nie badz taki pewny... ja mialem S2 1.4 125 KM i mialem spalanie 6,7 srednie
    tyle to i mnie wychodziło na bezynie wiec to żaden wyczyn ale weź pod uwagę że Kodiak będzie wyższy i większy opór powietrza wiec raczej takiego efektu nie zdoła osiagnąć jak S2
    Czekaj, czekaj!

    Moja S2 kombi byla z pewnoscia ciezsza od Twojej O2 :-) Wiec...? :diabelski_usmiech

    A po drugie masa S2 kombi z silnikiem 1.4 tsi wlasnie byla niecale 1,5 tony! Czyli tyle co Kodiaq z silnikiem 1.4 tsi... wiec spalanie mysle ze bedzie bardzo podobne, max. o litr wieksze niz w Superbie.

    Zreszta wystarczy sobie zobaczyc jakie Niemcy maja spalanie w Tiguanie na spritmonitor z silnikiem 1.4 tsi...

    He he he - i co? :diabelski_usmiech

  • #2
    Kierunkowskazy przy lusterkach.

    Witam, mam problem ponieważ włączając lewy kierunkowskaz włączają mi się oba kierunkowskazy znajdujące się na lusterkach. Gdy włączam prawy kierunkowskaz to prawy kierunkowskaz na lusterku nie reaguje. Wszystkie inne kierunkowskazy działają bez zarzutu. Czy jest to problem który bez problemu mogę sam rozwiązać? Jeżeli tak, to jak mogę się do tego dobrać?
    Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Kiedyś dziwne zachowanie kierunkowskazu miałem w OI jak przepaliła się żarówka stopu lewego. Może tu być coś podobnie sprawdź wszystkie żarówki

      Komentarz


      • #4
        Na szczęście albo niestety wszystkie żarówki są sprawne, więc problem musi znajdować się gdzie indziej.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X