Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

temperatura

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • temperatura

    Zamieszczone przez octavia160km
    chłodzenie
    :kciukgora
    Zamieszczone przez octavia160km
    poduszka
    :kciukgora
    Zamieszczone przez octavia160km
    co to ??
    Uchwyt otwierania schowka.

  • #2
    temperatura

    Witam i proszę o pomoc gdzie leży problem w temperaturą jaka panuje na zewnątrz auta i pokazywana na wyświetlaczu oraz na radiu problem nie jest stały był w zimie i póżniej się uspokoiło i teraz znów się zaczeło chodzi o to że temperatura zaczyna nagle spadać w ciągu kilku zaledwie minut z np. 17 stopni do minus 6 za jakąś chwilę zaczyna rosnąć i znów spada, raczej zawsze jest tendencja do spadania temperatury jeśli ktoś ma jakieś pomysły to poproszę o pomoc czy to jest wina czujnika czy coś poważniejszego ile jest czujników i gdzie się znajdują i w ogóle od czego zacząć, z góry dziękuję.

    Komentarz


    • #3
      Sprawdzić-podmienić czujnik temp. Jest zainstalowany na uchwycie pod belką przedniego zderzaka. Forum - Octavia Club Polska
      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
      =================================================

      Komentarz


      • #4
        Dzięki za podpowiedź przeczyściłem styki i w pewnym momencie bylo 26 stopni przez jakieś 15 minut poźniej wjechałem w dziurę i temperatura szybko spadła do 6 stopni więc wziołem nowy czujnik z salonu i po podmianie nic się nie wmieniło stało na 6 stopni przez jakieś 10 minut więc oddałem czujnik i zsadziłem stary i tak dojechałem do domu bez zmian, później jak jechałem po syna to znów zaczeła się zmieniać temperatura więc nie wiem o co biega, macie jakieś pomysły.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X