Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak mocy i twardy pedał hamulca.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak mocy i twardy pedał hamulca.

    Błędy z VCDS wskazują na niedoładowanie turbiny. Niepamiętam dokładnie błędu ale coś poza regulacją. Innych brak. Objawy: Brak mocy, twardy pedał po 1-2 naciśnięciach. Turbina czyszczona 6 mies. temu. Proszę o pomoc, jakieś pomysły? Autko postawione do znajomego, ma zaglądnąć wieczorem. Pozdrawiam
    Dane auta: Octa II 2007 r. 1.9 TDI BXE

  • #2
    Pompa podcisnienia tzw. vacum pompa od strony akumulatora ??
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #3
      Kolega miał chwilę. Również stwierdził, że to musi być brak podciśnienia uzależniony od pompy vacum. Zaczął ja demontować i znalazł nadłamany przewód łączący pompę z serwem. Numer części: 1K0612071D. Czy ktoś wie skąd takie draństwo wziąć. Zadzwoniłem do sklepu, krzyknęli mi ponad 300zł :/ Ponoć tylko zamówienie z serwisu i dlatego tak drogo. Ma ktoś dojścia do używek, albo zamienników?

      Komentarz


      • #4
        Szukac uzywki, nie musi byc ten dokladnie numer, ma pasowac do pompy i do serwa hamulcowego.

        W zamiennikach moze byc ciezko, bo to element, ktory zwykle sie nie psuje.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          powinien pasować Link

          Komentarz


          • #6
            Dzięki przeglądałem alegro i nie było takiego. Wygląda jak mój. Ułamana jest ta pierwsza część od pompy. Wiek toś jak to zdjąć? Wygląda na twardy plastik, kręci się w koło razem z dzyndzlem wystającym z pompy :/ Tu jest zdjęcie: Shared album - Paweł Mroczek - Google Photos

            Komentarz


            • #7
              W aso kupowałem ostatnio, chyba 120 pln.
              www.k-mot.pl
              Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
              Autoholowanie.
              Robert Kulma

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez pawel_m8110 Zobacz wpis
                Dzięki przeglądałem alegro i nie było takiego. Wygląda jak mój. Ułamana jest ta pierwsza część od pompy. Wiek toś jak to zdjąć? Wygląda na twardy plastik, kręci się w koło razem z dzyndzlem wystającym z pompy :/ Tu jest zdjęcie: Shared album - Paweł Mroczek - Google Photos
                wyciąga się go do siebie. Przy wkładaniu nowego można nasmarować czymś żeby ładnie weszło.

                Komentarz


                • #9
                  Zrobione jakiś czas temu. Niestety mam nieogrzewany garaż, więc do montażu i demontażu musiałem użyć opalarki, bo wszystko było twarde jak kamień. Dzięki za pomoc

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X