Witam, nie mogę za bardzo znaleźć tutaj podobnego tematu więc zakladam nowy. Mam Skodę Octavię kombi z 2005r z silnikiem 1.9 TDI BKC 105 km. Problem mam taki, że podczas jazdy powyżej 2000 obrotów przy mocniejszym dodawaniu gazu tak jakbym chciał wyprzedzać silnik tak jakby się dławi, na biegu jałowym podczas postoju po 3000 się dławi ale nie mocno. Ostatnio wymieniany był filtr paliwa i się zapowietrzył po czym był odpalany z plaka. objawy dopiero nastaly na drugi dzień jak dziewczyna jechała mówiła, że troche przerywalo jak jechała a po zatankowaniu jeszcze mocniej. Może wina filtra albo się coś zasyfiło albo co to może być? Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam.
Przerywanie przy mocniejszym dodawaniu gazu
Zwiń
X
-
Tagi: Brak
-
1. Filtr w tym przypadku odpowietrza się zalewając go on lub po zamknięciu pompując pompą wstępną.
2. Jeśli zaczęło się po wymianie filtra , może zamienione są przewody przy filtrze ( nie powinno się ich demontować, ale nie znam sytuacji).
-
Zrobione. Była jedna uszczelka przy filtrze za dużo, ściągnąlem pokrywe filtra wywaliłem jedna uszczelke i teraz jest git.
Komentarz
Komentarz